Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Volt már olyan, hogy a párotoknál egy nőt fenyegetésnek éreztél a kapcsolatotokra nézve?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka?

Megérzés?

Féltékenység?

Mit tettél?


2021. ápr. 29. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Megérzés,de le is bukott.Azt éreztem nem őszinte és túl nyálasan kedves,mintha egy álarc lett volna rajta,de a szeme mindent elárult,egy f... állító nézése volt mikor ránézett.
2021. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Minden nőre ellenségként tekintenek.
2021. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt még ilyen a 8 évünk alatt.
2021. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
1 vagyok én nem tekintek ellenségre,de valamiért futkos a hátamon a hideg mikor ilyen ribivel találkozom.Ja és a szendikék a legalattomosabbak.
2021. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A lepontozónak fáj valamilye 🤣
2021. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
5-ös, én is azt néztem, hogy ezen most mit pontoznak le :D
2021. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelzem én nem pontozok senkit :)


És a párotoknál volt más nézés?

2021. ápr. 29. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Óh de még ,hogy.Látszott rajta is,hogy túl kedves vele meg dicsérgeti,na itt figyeltem a nő arcát és megláttam azt a szuka nézést,mikor a pasit akarod.
2021. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Ja és hogy mit tettem mikor lebuktak,leribiztem és neki állt feljebb,hogy nem ő kezdte,de ott árulta el magát,hogy a drága ex nem is olyan nagy szám mit vagyok úgy oda.Itt van,hogy fáj az igazság.
2021. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten éreztem fenyegetőnek, de nagyon nem örültem neki, hogy képben van. Sajnos a férjem az a fajta balga pasi, akinek kb akkor esik csak le, hogy nyomulnak rá, ha ezt így szóban a szemébe mondják (ahogy én tettem), amúgy nem igazán veszi a jeleket. De az a nő küldte neki ezerrel a zöld lámpás jelzéseit, amiről én szóltam a férjemnek, de hát ő naivan nem hitt nekem. Akkor lett csak gyanús számára a dolog, amikor a csaj konkrétan felhívta magához valami mondvacsinált indokkal, és akkor leépítette, de addig azért folyamatos feszültségforrás volt köztünk, hogy nem látja a nyilvánvalót.
2021. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!