Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem múló szexuális vágy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem múló szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Mindketten foglaltak vagyunk. Már fél éve szüneteltetjük a dolgot egy majdnem bebukás miatt.

Viszont nem múlik irányába a vágy. Már két hónapja a no contactot is megbeszéltük, mert mindkettőnknek nehéz, de így még nehezebb

Egyikünk sincs jelenleg váló helyzetben


Sajnos viszont a párom iránt még a kapcsolatunk legelején sem éreztem ilyet és nem is tudtam, hogy létezik az a kémia, amikor a másik nézésétől is ennyire szétcsúszol. Ez még nehezebbé teszi


Szeretnék tanácsokat kérni hasonló helyzetben lévőktől, hogy hogy lehetne elfogadni ezt a helyzetet, vagy mivel orvosolható.

Mindenféle megoldást meghallgatok olyanoktól akik hasonló helyzetben vannak.

Ha fél év után sem múlik mikor fog??


2021. ápr. 29. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Inkább szakíts a pároddal, nem a másik miatt, hanem mert nem szereted eléggé és kár húznod az idejèt.
2021. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem párom, házastársam. Nem minden ilyen egyszerű sajnos De a kérdés nem ez volt, köszönöm

Ilyenekre nem szeretnék többet reagálni.

Tanácsért jöttem, nem életvezetési tippekért

2021. ápr. 29. 19:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg szakitsatok meg minden kontaktot a szeretoddel
2021. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De írtam már az sincs. De ettől még bennem bennem van. Mármint már csak a fejemben :D


Irigylem itt az embereket, lehet az én libidóm magas, de kutyául vagyok

2021. ápr. 29. 20:01
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Hidd el ez sose fog elmulni... Legalábbis nálam nem múlt el, de az is igaz h mi szeretjük is egymást..
2021. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát ami azt illeti ilyen kémia mellett, mi sem maradtunk érzelmek nélkül.


De mi az hogy sosem? Te mióta vagy így?

2021. ápr. 29. 20:13
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, pár év, és elmúlik.
2021. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon biztatóan hangzik. 😁
2021. ápr. 29. 20:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
14 éve :D most 3 hónapja nem beszélek vele... Vannak ilyen időszakok de mindig felbukkan
2021. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 év és már el is múlik. Kitartást. :D
2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!