Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna a másodikba nem szeretsz bele?"
2021. ápr. 30. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam már és nem értek vele egyet, ugyanis ha két embert szeretsz, az egyiket sem szereted igazán. De ez csak az én véleményem.
2021. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értelek. Én egyetértek vele. Szerintem arra utalt, hogy az elsőt már csak emberként szereted, barátként, ha bele tudtál szeretni mellette másba.
2021. ápr. 30. 13:29
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Engem az az idézet ragadott meg amiben azt írják, hogy azt válaszd mindig aki téged jobban akar, mert akkor azzal már semmi teendő nincsen.

Hát passz, még ideális kapcsolatot sosem láttam.

2021. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát azért én azt választanám, akivel kölcsönösen akarjuk egymást :D


Ideálisat? Én sem. De még nem is ez lenne a baj, de működőt sem nagyon

2021. ápr. 30. 13:34
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút egyetértek ezzel! Ha elmúlt a szerelem, elmúlt. Visszahozni nem lehet. Vigyázni kellett volna rá.
2021. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Van igazi szerelem?
2021. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony :)
2021. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne. Nem sokszor jön el. Sok-sok évente egyszer. És van egy ilyen "once in a lifetime" is. Legalábbis nekem :)
2021. ápr. 30. 13:42
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Visszatekintve x évre, kevés szerelem volt, fellángolás annál inkább.
2021. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem értek egyet. Szerethetem az elsőt igazán, akkor is fel lehet lángolni egy másik iránt, sok éves kapcsolatban. Sokan összekeverik a szerelemmel ezt az érzést. De ha a másodikat nem táplálod, igen hamar elmúlik. Ez a véleményem.
2021. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!