Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlenek, ti hogy éltétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlenek, ti hogy éltétek meg a párotokkal az újrakezdést?

Figyelt kérdés

Szinte sosem esik szó róla, hogy a megcsaló hogy éli meg ezt a helyzetet.

Mindenhol azt olvasni, hogy a megcsalt veszti el a bizalmat és hiába teper a másik fél, már nem megy.

Ti oldalatokról is így van? Ha visszapnátok a bizalmat menne úgy mint rég?

Egy viszony nem változtatott rajtatok, csak a párotokon múlik hogy menni fog-e újra?

Vissza tudtok úgy lépni a kapcsolatotokba, mintha semmi sem történt volna?


Olyan emberek válaszát várom, akik egy tartósabb szeretői kapcsolatban voltak, egy bizonyos személlyel, tehát nem többször sorozatosan csalt


2021. máj. 1. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha már megcsalásig elmegy egy kapcsolat, az már soha nem lesz olyan mint rég. Nem is lesz a megcsaló varázsütésre szerelmes+ a kémia sem fog visszajönni,ezt csak a megcsalt gondolja. Valami miatt nem akarja borítani az addigi életét.

Fél évig volt szeretőm. Lebukás nem volt.

2021. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tyű de leszavaztak-...én köszi a választ azért
2021. máj. 1. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Biztos fáj az igazság nekik, de legyen ennyi boldogságuk.
2021. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én ezt nem értem 🤔 Ez csak mindenki saját véleménye. Mitől lesznek ilyen dühösek?

Mindegy is.

2021. máj. 1. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed? Csak kíváncsiság?
2021. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kívácsiság is, de csak olvasni tudok. Privátot is. De szívesen veszem.
2021. máj. 1. 22:30
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hm, már épp hiányoltalak, hogy ma még nem láttam tőled kérdést...😔😊
2021. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Fura, de én a megcsalásom által jöttem rá, mennyire szeretem a férjem. Biztos kapok hideget-meleget és nem a megcsalást akarom itt népszerűsíteni, de nekem kellett egy rövid viszony, hogy rájöjjek mi és ki a fontos az életemben. Többet nem tenném meg.
2021. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8 Egyszeri alkalom volt?
2021. máj. 1. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Pár hónapos viszony volt a kapcsolatunk tizedik évében. Minél többször találkoztam a szeretőmmel, annál inkább azt éreztem, hogy hiányzik a férjem, nem ott kéne lennem, a férjem nem mondott volna ilyet, a férjem értette volna ezt a poént stb., stb...
2021. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!