Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők!(nők) Ti hol ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők!(nők) Ti hol ismerkedtetek mega férfivel??

Figyelt kérdés
Kértetek támogatást is?

2021. máj. 2. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Most qrva vagy, vagy szerető?
2021. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Ezért kérdeztem

2021. máj. 2. 08:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van erre megfelelő oldal.
2021. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl?
2021. máj. 2. 08:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Puncs? Az vicc
2021. máj. 2. 08:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a puncs, dehogy. Olyan,ahol mindenki házas és ott keres viszonyt. Ez az oldal neve is.
2021. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De az is úgy olvastam hogy kamu. Sok a kamu reg kamu fotóval. És pénzt kérnek ha levelet akarsz küldeni. Nem a 1..2 ezer Ft zavar hanem inkább az hogy sokszor ez az egész pénz szerzés mint partner kereső.

Fizettem aztán alig jött válasz, beszéltem más fickokkal és náluk is ez volt

2021. máj. 2. 08:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,anno,amikor szeretőt kerestem, sok pasit megismertem onnan, volt, akivel több évig együtt voltunk. Sokukkal a mai napig jóban vagyunk, megkérdezzük,ki hogy van. Én kamussal nem találkoztam. Merem ajánlani Neked. Nyilván nőkről nem nyilatkozhatok, és tényleg nem drága. Én nem is fizettem elő.
2021. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha támogatás, akkor prosti...Eleve azért szerető mert mindketten azt akarjátok ha fizetsz érte akkor az már nem szerető.

Itt ismertem meg.

2021. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a nő vagyok. Vannak bizony ilyen oldalak. Hallottam férfiaktól, hogy sok a kamu. Én mint, nő azt tapasztaltam, hogy sok pasinak csak a szája nagy. Találkozóra nem mer elmenni, lemondja stb. Volt aki azt állította, hogy korházba került. Ami természetesen nem volt igaz, de én vártam rá 30 percet a megbeszélt találkán. Többet nem keresett. Volt akit megismertem, szimpátia stb. Kaptam a támogatást, majd lemondtam az anyagiról mert, beleszerettem. Ő is. Szerintem nem kell mesélnem, de ott halt meg a viszony. Bonyodalmak, veszekedések, hiányérzet. Szóval szerintem veszélyes terep. De én a helyedben inkább olyat keresnék aki szolgáltatást nyújt és nem lát bele semmit. Inkább üzletként fogja fel. Megkíméled magad a “hullámvasúttól”.
2021. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!