Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerető, ex -szeretők, ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető, ex -szeretők, ti nem vetettétek meg egy idő után azt, akivel kialakult a viszonyotok?

Figyelt kérdés

Szeretője voltam valakinek, és sosem hittem volna, hogy az, akit megszerettem, ilyen megvetést fog kiváltani belőlem.


Csak szexkapcsolatnak indult, de alig telt el egy-két hónap, és egyre jobban belegabalyodtunk. És ahogy jöttek az érzelmek, ő egyre nehezebben kezelte a dolgokat. Nem, nem azért mert nem szeretett, pont azért, mert érezte, hogy minél inkább belemegy, annál közelebb van ahhoz, hogy neki otthon váltania kell. Ha nem is miattam, de azért mert már otthon nem működött köztük

És én végignéztem, hogy egy önfeledt szexkapcsolatból hogy lett egy érzelmekkel terhelt, elkeserítő küzdelem, ahol mindig visszatér, majd kihátrál és újból és újból rájön, hogy nem bírja felvállalni a felelősséget. Hogy a feleségétől elváljon és a gyereket vele hagyja, hogy közös felügyelettel albérletben kezdje. Hogy elárulja a rokonoknak, barátoknak, hogy máshol van már érzelmileg. Hogy félelmet váltott ki belőle az is, hogy ha váltana akkor a felesége rokonsága többet nem hívná.Pl. közös húsvét, karácsony, születésnap és ő nem mehetne. Nem lehetne a megszokott közegében. Közben pedig menekült otthonról....

Jelzem, lehet nyugodtan támadni, de tényleg szerelem volt köztünk, olyan...igazi. És mégis el kellett búcsúznom tőle, mert nem bírtam már nézni, hogy otthon hazudozik, hogy kettős játszmát játszik, hogy olyan rettentő gyáva, hogy inkább így éli le az életét, mert tart attól, hogy a nulláról kell kezdenie. Inkább marad a langyos semmiben.


Tudom, hogy nem szereti a feleségét, ezer éve elhidegültek, és már csak ezért sem értem. (ha nem tudnám is tudnám, hiszen ha szerette volna mi nem lettünk volna kapcsolatban)

Egyszerűen nem értem, hogy hogy válaszhatja ezt az életet magának.

Még azzal sem lett volna bajom, ha az egyedüllétet választja, még ha bele is szakad a szívem, de látni azt, hogy ilyen gyáva...csak megvetést vált ki nálam.

És közben a környezete mit sem sejt és hiszi, hogy milyen egy szép család...


Tudom, hogy a megszokás nagy úr, hogy ezer szál és barát és rokon és persze gyerek és pénz köti össze őket, de ezt végigcsinálni elkeserítő volt.


Van itt olyan aki hasonlóképpen élte meg a viszonyát?


2021. máj. 2. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én hasonlóban voltam. Csak náluk nem volt gyerek, csak élettársak voltak. Szerettük egymást, de én beleőrültem, hogy az élettársával van mikor engem szeret. Se közös ünnepek, se nyaralás, se kirándulások. Még csak telefonálni se tudtunk sokszor. Rengetegszer szükségem lett volna rá, természetesen akkor ő pont nem ért rá. Szenvedett ő is. Majd sírva-örjöngve szakítottam vele. Ez volt egy éve mai napig próbál keresni. Pár hónapja megláttuk egymást, odajött és sírt. Adjak egy új esélyt ennek. Persze nem szakítana a párjával de azért velem akar lenni. Kegyetlen érzés, de nem láttam értelmét összejárni valakivel akivel csak “ennyi” lehet köztünk de még “ mennyi lehetne”. Nem undorodom tőle. Csak fáj ez az egész.
2021. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uh, hát nem csodálom. Én mondjuk ezt még gázabbnak tartom, mert gyerek sincs. Nálam legalább van "némi" mentség. Nálunk volt közös karácsony, ünnep, ilyen, de egyszerűen néha már konkrétan a nejét sajnáltam, csak aztán mindig rájöttem, hogy nem vak az a nő, csak ilyen hülye.

Két önző ember egy pár.


Fáj is persze, mit tagadjam, de leginkább az fáj, hogy egy embert akit így szerettem most le tudnék köpni. Nem ezt az érzést akartam.

2021. máj. 2. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Sokan járunk ebben a cipőben.

Szerintem kevés nős pasi válik, többsége gyáva hozzá.

A dumájuk megnyerő, jól tudják mi kell nekünk. Én is beleléptem egy ilyen kalandba, elég racionálisan tudtam kezelni, mert volt a barátnőim között, aki már túlélt ilyet. Félév után elhagytam. Kiakadt, hogy megléptem, ráadásul a saját hülyesége miatt a neje is olvasta a levelezésünk.

Egyiket sem sajnálom, én a sokadik nője voltam. Aki ezt nem veszi észre az nem is akarja. Most úgy gondolom, hogy tudott mindent a neje, az összes kalandot, csak az a fránya ház, az új suv, és a háziasszony szerep fontosabb neki.

Ez nem az életem, így könnyű elengedni.

Mit gondolok? Szánalmas, mindkettő,

2021. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Akár szánalmas akár nem, így olvasva, belegondolva a helyzetébe, nem lehetett neki egyszerű, én sajnálom valahol.
2021. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4 Őszintén? Tudod mennyit sajnáltam? Sajnálom most is. Mert egy rendes ember, tényleg az. Soha egy rossz szava nem volt, figyelmes, udvarias, értelmes ember. De egy idő után megtanulod, hogy nem segíthetsz annak, aki magán nem akar :(

És ezt tényleg függetlenül magamtól mondom. Én szerettem őt annyira, hogy jót akartam neki, csak neki.

2021. máj. 2. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem várnak megmentőt, mert maguk is tudják, milyenek.Gyávák megélni az életet.

Az én exem mindig azt mondta, ne sajnáljam, ő maga ment bele ebben a játékba, hogy otthon észrevétlenül a szőnyeg alatt közlekedik.

Ugyan ez lehet igaz a másikra, aki nem akarja észrevenni, hogy süllyed a hajó.Mártírok, akik majd 60 évesen a másik fejéhez vágják, hogy anno kitartottam melletted.....

2021. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mártír egyébként jó szó. Tudja, hogy nem jó, kínlódik is vele, de inkább sodródik.
2021. máj. 2. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Jól irják a válaszolók.

Gyávák!!

Miért jó szenvedni, fű alatt közlekedni, álarcot felvenni évekre?

2021. máj. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!