Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, anyátokkal milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, anyátokkal milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
Felnőttként milyen szoros a kapcsi, mennyit beszéltek, milyen gyakran? Hogy oldjátok meg hogy ne szóljon az életetekbe?
2021. márc. 11. 15:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja ferfi vagyok
2021. márc. 11. 15:06
 2/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Nekem egészségesen jó, segítek neki amiben kell a ház körül stb. beszélgetünk sokat olyanok vagyunk, mint a gyerekek , tehát jól el lehet vele szórakozni :D Még ps-ezni is átszoktam hívni, ha unatkozik azt tolunk pár NBA meccset egymás ellen, persze, mindig megverem benne és nem hagyom nyerni :D Nem együtt élünk csak egy emeletes családi házban ő az alsó szintem mi meg a párommal az emeleti szinten. Külön bejáró stb. tehát , ha nem akarnék vele vagy ő velem találkozni, akkor nem is kellene, de szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk és 42 éves vagyok.
2021. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én még otthon lakok, de nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Bármikor elköltözhetnék, ha szeretnék, de én nem látom értelmét, hogy mindenáron egyedül éljek. Az életembe csak annyira szólnak bele, hogy elmondják a véleményüket és ennyi. Vagy megfogadom vagy nem. Viszont attól, hogy a szüleimmel élek, tudok mosni, takarítani, stb.
2021. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg éltek a szüleim, mindkettővel nagyon jó volt a kapcsolatom. Fiatal voltam, amikor "beavatkoztak" az életembe, mondván: "Tanulj fiam!". Szót fogadtam. Iskolaválasztásomba nem avatkoztak bele, sem a házasságomba. Szerették a menyüket és az unokáikat (és viszont). Kár, hogy vége...
2021. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nagyon jó. A családi válalkozás miatt is kb. naponta beszélünk. Nagyon tapintatos az én életemmel kapcsolatban, csak akkor szól ha nagyon hülye lennék :) Az unokájával is imádják egymást. 36/f
2021. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első körben úgy, hogy felnőtt férfiként nem használom a "kapcsi" szót.


Én úgy oldottam meg, hogy anyám ne tudjon szart keverni körülöttem, hogy 15 éve nem láttam. Máshogy nem ment.

2021. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem beszélek már közel 5 éve anyummal, legalábbis a szó szószerinti értelmezésében. Édesanyám 2016 nyarán elment. Amíg élt, rendben volt a kapcsolatunk, persze voltak véleménykülönbségek.

Mondjuk megérteni az én kapcsolatomat vele csak úgy lehet, ha valaki ismeri az életsztorit...

2021. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jó. Anyu mindig beleszól, de az csak egy vélemény a sok közül.. vadidegenek is belepofáznak az életembe. Nem érdekel, megyek a saját fejem után.
2021. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De most gondoljatok bele. Mi ez a sok velemenykulimbseg meg mitol gondolja hogy barmit is jobban tud nalam, amikor meg a sajat vilagat se erti. Ha ez nem lenne eleg engem sem ismer mert soha nem is erdekelte a dolgokrol a velemenyem de tudja hogy nekem mire van szuksegem. Ezt meg kiszinezi azzal amit sorozatokbol, pletyobol, meg ketes informacioforrasokbol hogy hogy zajlik az elet. Ezt mind ugy hogy lasan evtizedek ota egy szobaban el. Az ilyen remetek honnan veszik szivjak le azt a fantasztikus tudast amit annyit szajkoznak?
2021. márc. 11. 21:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez a muter nagyjabol eletebe nem gondolkodott arrol hogy milyen a normalis viszony ket ember kozt. Az en anyam ugy tunik csak a kollegaival tud kapcsolatot apolni mert azon kivul az osszeset elcseszi,ha mar tanultsagba 'versenytarsa' a kollegaja mar nem is tudnak joba lenni, mert elkell nyomni a masikat. O hol a picsaba tanult ilyet? Bejott a nyugati tarsadalom a kommunizmus utan aztmaris ami az amerikai filmekben van azt kell fujni meg terjeszteni?
2021. márc. 11. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!