Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha már házasság előtt többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már házasság előtt többször megcsaltak változhat utána vagy csak ideig-óráig? Mit tennétek, ha adtatok volna esélyt és kiderülne, hogy újra megtette?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló cipőben?
2021. máj. 4. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan mókás kérdések!


Megcsalt mikor jártunk.

Nem baj, hátha abbahagyja a házasság alatt.


Nem hagyta abba a házasság alatt sem.

Talán ha szülök neki egy gyereket, majd akkor nem kefél félre.


Megszületett a baba, de még mindig megdug minden szembejövő nőt.

Bizotos egy másik gyerek lesz a megoldás.


A harmadik gyerek után is mindenkit megfarkal.

Ideje a végső eszközhöz nyúlnom, és a GYK-ra kiírni egy kérdést, hogy vajon abba fogja e hagyni valaha.


"segítsetek, mit tegyek, de ne mondjátok, hogy hagyjam el, mert szeretem, meg egyébként is itt a 3 gyerek"

2021. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem pedig tök jogos kérdés. Lehet unokák majd megváltoztatják
2021. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj, ugyanazzal a nővel csal amúgy kérdéseid kezdete óta? Csak mert ha itt már kimaxoltad a feedbacket, esetleg futtasd meg a kérdést a csajnál is, hátha több rálátása van, meddig tervezi még dugni a férjed. 🤷
2021. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

13 :D hülye vagy.


De amúgy nem is rossz gondolat. Lehet csaj ráun és akkor megint hűséges lesz

2021. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát én hasonló hülye voltam, ne haragudj, hogy így mondom.. én nem házasodtam össze, és nem is megcsalásról volt szó csak folytonos csajozgatásról, anyagi kihasználásról, de mindig adtam újabb és újabb esélyt...gondoltam, hogy annyira szerettük egymást az elején, és ezt a szerelmet muszáj megóvni stb. csak az itt a lényeg, hogy mindkét fél akarja-e ezt a helyreállítást. És a válasz sajnos az volt, hogy nem, a másik engem hülyének nézett és ott használt ki ahol tudott. Nem szabad több esélyt adni. Nem szabad rajta gondolkodni. Nincs min.

2021. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!