Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhány hónapja megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hónapja megcsaltam a férjemet. Szeretem őt mindennél jobban, nem bírnám ki, ha elhagyna. Hogy tudnám eloszlatni a lelkiismeret-furdalásomat?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyunk, mindig arra a hibás lépésemre gondolok, ezért nem is élvezem igazán az együttlétet, azóta nem volt orgazmusom, meg kell sajnos játszani. Hogy tudnám elfelejteni, amit tettem?

2020. okt. 9. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Csaltam már meg a párom.
Nem csaltam meg még a párom.
Soha nem csaltam meg és nem is fogom megcsalni egy párt.
62 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, szenvedj csak, megérdemled. Remélem lebuksz.
2020. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
85%
Ugye te is érzed, hogy innen már nincs visszaút?
2020. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyen bűntudatod! A férjed volt a hülye, mert megbízott egy nőben.
2020. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
90%

A megcsalás az egy dolog, azonban az a kimagyarázás, amit művelsz... Na az már tényleg durva!


Mondd ki nyíltan, hogy mással akartál bszni, de nem akartad felrúgni az életedet, amit mostanáig kialakítottatok. Ez már őszintébb lenne.


De ha te ennyire ostoba vagy, hogy még magadnak is hazudsz... Hát nem tudlak sajnálni!

2020. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
31%

Nyitott kapcsolat esetleg?

Ő is le fekszik valakivel azt lehet hogy könnyebb lesz a lelkiismereted

2020. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

17:33


nem értem, hogy hazudok magamnak?

2020. okt. 9. 17:35
 7/53 A kérdező kommentje:

17:35


nem a k..vája vagyok, anya és társ szeretnék lenni, de amíg nem tudom elfelejteni ezt az egészet, nem megy

2020. okt. 9. 17:37
 8/53 anonim ***** válasza:
70%

Mert ez nem szerelem már rég. Ez kötődés és megszokás, de Nem szerelem. Gondolom régóta együtt vagytok, már ellaposodott az élet (ahogy az lenni szokott). Jött egy vonzó alfahím, rólad meg lecsusszant a bugyi.


Szerelem már... Na hagyjuk már. Ez a biztonsági iránti természetes emberi vágy. Az önhazugság pedig az ostobaság ékes tünete.

2020. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
72%
Ha tényleg szeretnéd, akkor nem csaltad volna meg. Jelenleg még önmagadnak is hazudsz. Az egész annyira tipikus nő stílus.
2020. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
34%
Nem fer az hogy te férre lehettél ő pedig nem
2020. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!