Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem nélkül lehet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül lehet élni házasságban?

Figyelt kérdés

Tudom sokan mondják, hogy persze a szerelem elmúlik én mégis úgy látom, hogy azon nagyon kevés házasságok működnek jól, ahol igenis évek után is ott van még a szerelem. Ha nem is olyan lángolóan, de megvan. Ők sok közös programot szerveznek, egyezik a humoruk, és szépen hagyják a másikat élni. És persze van minőségi szex.


Ellenben ezzel akik azt mondják ez a normális, hogy már nincs szerelem és máshol is úgyis elmúlik, mind-mind számomra elviselhetetlen kapcsolatban vannak.

Ha nem is nyiltan, de ugranak a másik dolgaira, megcsalják egymást, egymás arcába hazudnak, rövid pórázon tartják a másikat, belenéznek egymás privát dolgaiba. Kevés, minőségtelen szex és ehhez még hozzá, hogy kb. nulla kettesben lévő program


Hogy lehet úgy leélni egy életet, hogy a párod nem a szerelmed már?

Lehet megúszásra játszani?

Hogy keresek külső kapcsolatot és ahogy érzem , hogy megint érzelmek vannak, a legszebb érzéseket megint elnyomom és kúszok haza?

Egy életet le lehet élni úgy, hogy meg szeretnénk úszni a szerelmet?


2021. máj. 9. 11:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

10 És van szex? Minőségi? Fel tudjátok még egymást szexuálisan izgatni?

Nem pervezkedni akarok, csak kíváncsi lennék, vajon milyen libidóval találtatok egymásra


Vannak csak kettesben eltöltött minőségi programok? Mondjuk olyanok is amik nem megoldhatóak egy baráttal, hanem a társad kell hozzá?

Terveztek együtt?

Vannak még ölelések, bújások, csókok?

2021. máj. 9. 14:38
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolat esetén két lehetőség van. Vagy a felek elnyomják a szexualitásukat, és úgy élnek egymás mellett, mint a gyerekek. De mindig ott lesz a feszültség amiatt, hogy a lényük egy részét elnyomják. A másik lehetőség, hogy kívül van normális kapcsolatuk, akkor pedig csak lakótársi viszonyban vannak egymással. És így is rengeteg veszekedés várható.
2021. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

12 Hmm, érdekes gondolatok, köszönöm, hogy leírtad. Igen, sok esetben már kezdetben sem passzoltak, máskor pedig idővel egyszerűen más lesz az egyik fél igénye, és így aki többet várna, frusztrált lesz. És hát, lássuk be joggal. Főleg mert az önértékelése is romokban lesz annak, akit elutasít a párja, no meg szexszel jár az intimitás. Nem ismerek olyan párt, ahol lennének forró csókok, ölelések, pajzán összenézések, és ettől függetlenül kevés szex. Szóval kevesebb szex, kevesebb intim kötődés.


Erre írtam, hogy nem csoda, hogy ilyenkor előbb -utóbb az egyik félnek lesz egy külső aki pótol. És az sem csoda, hogy érzései lesznek, ha máshol megbecsülik

2021. máj. 9. 14:53
 14/33 anonim ***** válasza:
79%

11. Van szex persze. Csók nincs, amikor olyanunk van mindketten tudjuk hogy lesz egy kis hancúr. Nincs baj a vozalommal, nem kell nagy levegőt vennünk előtte! ;)


Közös programok is szoktak lenni, de hármasban, ugyanis van gyerekünk. Én pl. nem vágyom a kettesben töltött programokra, sőt menni sem szeretnék nagyon, mivel a munkám miatt rengeteget megyek.


Folyamatosan tervezünk, ebben nagyon jók vagyunk. A másik az, hogy független lelkek vagyunk, nem ülünk egymáson, meg van a saját életünk is. Teljesen élhetőnek tartom a házasságom, meg van mindenem és mindenünk. Talán több is!

2021. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%

Most bocs, az offért, de 14-es, lehet én vagyok tudatlan, de hogy lehet egy párkapcsolatban szex, meg csók, meg vonzalom, ha nincs szerelem???

Szerelem nélkül csak nyálkahártyacsiszolás van, nem? Az még nem vonzalom, hogy nem hányod el magad, ha hozzád ér. Tényleg érdekelne, hogy hogy van, nem kötözködni szeretnék.

2021. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
14 Nem ítélkezem, te életed, lényeg, hogy te boldog légy benne.
2021. máj. 9. 16:11
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Szerintetek a szerelem meddig tart? Amikor 10 évet lehúzol valakivel, kívülről-belülről megismered. Akkorra már egy csomó tüskéd is lesz. Elméletem szerint 2-3 évente kell lecserélni a párkapcsolatot egy újra, akkor mindig meg lesz a tűz. Én 20 éve vagyok benne egy kapcsolatban, 10X szakíthattunk vagy elválhattunk volna, de erőt vettünk magunkon, félretettük az egónkat és megoldottuk. Az élet nem csak a romantikáról, a csókról, meg a 10 pontos szexről szól. Biztos vagyok benne, hogy egy vonzó, izgató nő fel tudna tüzelni, de mi rá a garancia, hogy az tartós lenne? Itt jön be az, hogy mit is akarsz az élettől? Persze biztos vannak akik megtalálták az ikerlángjukat, akivel 100 évig óriási tűz és szexuális vonzalom van, függetlenül mindentől. Ez viszont nagyon ritka.


Mi a problémáinkat megbeszéljük, megoldjuk. Egy házasság egy memedzser játék, legalább 10 dolgot kell benne szinten tartani. Nekünk sokkal fontosabb hogy ésszel éljünk mint heves érzelmekkel. Sajnos az érzelmek mentén élés hosszú távon óriási rizikó, ugyanis az óriási érzelmek ahogy jönnek, úgy mennek. A másik probléma meg az, hogy totál vakká tesz, erről meg a sok elvált ember tudna beszélni. Mi nem undorodva nyúlunk egymáshoz, ugyanis még mindig tetszünk egymásnak. Én 45 vagyok, a feleségem 41. Itt is a tudatosság jellemző ránk, ugyanis fontos az egészség, ami a táplálkozásunkat is érinti. Nincs rajtunk felesleg, 6-8 évvel fiatalabbnak néznek minket. Foglalkozunk a szellemi frissességünkel is, sokat beszélgetünk akár komoly, akár elvont, akár laza dolgokról. Meghallagatjuk egymást, reagálunk a mondanivalónkra. A pénzügyeket is közösen tervezzük, de a kasszás a feleségem, ő szakmailag is magasan képzett pénzügyi szakember. Az egzisztenciánk is teljesen rendben van, vezető beosztásban dolgozunk.

Ha belegondolok, jobb kapcsolatot el sem tudnék képzelni. Szeretőm is lehetett volna, nem is egy, nem is kettő. Nagyon, sőt nagyon csinos nők voltak, de vissza utasítottam mindet. Nem azért mert nem kívántam őket, vagy megijedtem volna. Egyszerűen nem fér bele, a házasságom előtt volt bőven barátnőm. Maga a szex nem jelent annyit, hogy felrúgjak egy jól működő házasságot, és morálisan sem fér bele.


Nekem a csók a kezdeti érdekes ismeretlent jelenti, később mindig elhagytam. Túl bensőséges, ez már a hibák feltárása után nálam nem működik. Ezt úgy kell elképzelni, hogy már megismert néhány hibámat, innentől kezdve nem lehetek az a hibátlan lovag akibe bele tudja képzelni magát a csodát. A csók megszűnt, teljesen cikinek tartom utána.

45 éves korban meg pláne.

2021. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
15 azt írta, csók sincs...
2021. máj. 9. 18:06
 19/33 A kérdező kommentje:

17 Nem bántás továbbra sem, de bocs, most olvastalak végig. Nem irigyellek. Mert aki azt írja, hogy hogy cikinek tartja a csókot,-bármilyen-korban-hát remélem pont így gondolja a párod.

...

2021. máj. 9. 18:07
 20/33 anonim ***** válasza:
57%
Közös dolog.
2021. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!