Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem nélkül lehet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül lehet élni házasságban?

Figyelt kérdés

Tudom sokan mondják, hogy persze a szerelem elmúlik én mégis úgy látom, hogy azon nagyon kevés házasságok működnek jól, ahol igenis évek után is ott van még a szerelem. Ha nem is olyan lángolóan, de megvan. Ők sok közös programot szerveznek, egyezik a humoruk, és szépen hagyják a másikat élni. És persze van minőségi szex.


Ellenben ezzel akik azt mondják ez a normális, hogy már nincs szerelem és máshol is úgyis elmúlik, mind-mind számomra elviselhetetlen kapcsolatban vannak.

Ha nem is nyiltan, de ugranak a másik dolgaira, megcsalják egymást, egymás arcába hazudnak, rövid pórázon tartják a másikat, belenéznek egymás privát dolgaiba. Kevés, minőségtelen szex és ehhez még hozzá, hogy kb. nulla kettesben lévő program


Hogy lehet úgy leélni egy életet, hogy a párod nem a szerelmed már?

Lehet megúszásra játszani?

Hogy keresek külső kapcsolatot és ahogy érzem , hogy megint érzelmek vannak, a legszebb érzéseket megint elnyomom és kúszok haza?

Egy életet le lehet élni úgy, hogy meg szeretnénk úszni a szerelmet?


2021. máj. 9. 11:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Én semmit sem bizonygatok, a gondolataid a saját kis agyadban születnek, ott transzformálódnak át érzelmekké.


A szegény nőm otthon van, gondolom már alszik. Én meg máshol vagyok, mást csinálok. Nem kötöm az orrodra. Képzeld, ma rengeteg hasznos dolgot csináltam, valós és emberi dolgot! Nem kockulás a gép előtt, meg az online élet. Le is égetett a nap, 7.2-es volt az UV sugárzás, pedig csak 2 órát voltam a napon póló nélkül. Nem sajnáltam sem időt, sem energiát, 6m-es Bramac lecet elvágtam 1.5 méteres darabokra gérvágóval. 5db 6 méteresből lett 20db karó, amiból kialakítottam egy paradicsom lugast. Én neveltem a palántákat magról. Ugye nem semmi egy városi embertől? Elötte betörtem a földet, vagyis még előtte vásároltam egy 1 hektáros telket, hogy újra érezzem hogy élek. Tudod ez az modern városi maszlag és rohanás elveszi az emberektől az időt hogy észrevegyék hogy ők bizony valódi emberek. Egy nap a természet közelében, elszakadva ettől a gyk-féle energia elszívástól, újra észre lehet venni a szelet, a napot, a madarakat, rá lehet csodálkozni a csendre. Próbáld ki!


A szerelmet keresed úgy, hogy folyamatosan adat moslékban fürdik az agyad, állandóan stresszelik az emberek egymást, állandóan fellelhető minden szinten a gyűlölet, az egoizmus. Majd erről a szeméttelepről jön valaki, aki hozza a szerelmet, de közben a körülmények konstansak? Ideig-óráig működhet a szerelem, de az ábra azt mutatja, hogy a többséget lehúzza maga a rendszer.


Én és a párom pont ezért szoktunk együtt dolgozni pl. a telken. Együtt megmetszünk 20 fát, megosztjuk a munkát. Jobb mint bármilyen randi, a körülmények, az együtt végzett közös munka. Lehet bánkódni hogy rossz a világ, de alapvetően szellemi és érzelmi lények vagyunk. A mesterséges jópofi nem egyelő a szerelemmel, a menekülés a magány elől, sőt az önbizalomhiányből jött érzet sem az.

2021. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Egy mondat és nem is olvasom tovább :D Te gyengeelméjű vagy 🤣😂
2021. máj. 10. 22:51
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

Még jó hogy mondod! Az a baj most, hogy én csak holnap fekszem le. Képzeld, egy ilyen gyengeelméjűre van bízva egy brutálisan komoly rendszer. :)


Egy gyengeelméjű már régen lelépett volna, sőt, igazából már azt sem tudná merre van arccal előre. Nézd a jó oldalát, a szupi kérdesedhez szaporodik a válaszok száma! Ha gondolod vissza térhetek az eredeti kédésedre is! ;)

2021. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!