Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel ki ért egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ki ért egyet?

Figyelt kérdés

Kiragadtam egy másik posztból:

"A nok nem (csak) a szex miatt csaljak meg a ferfit, hanem altalaban epp azert, mert torodest nem kapnak otthon. Csak a ferfiak ilyenek, hogy nekik eleg egy nemiszerv es mar elcsabulnak, mindegy milyen kiraly dolguk van otthon minden teren :)"


Valóban egy nő érzelmeket keres, míg egy férfi csak puncit? Férfiaknak nincsenek érzelmeik? Ők nem lehetnek elhanyagolva úgy egy kapcsolatban, hogy vágynak a törődésre, beszélgetésre, értelmes időtöltésre?


2021. máj. 11. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát én ismerek egy férfit aki szexmaniaskent adta elő magát, hogy ő huu de ki van éhezve. Neki szex kell mas semmi. Majd egy gyenge pillanatában elmondta, hogy mennyit veszekednek az asszonnyal, asszonynak semmi nem jó, utal otthon lenni.
2021. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ne áltasd magad. Nekik két dolog kell: punci és kényelem.

A kényelembe beletartozik minden: kaja, tiszta otthon, rendezett hitelek, mamahotel, kinek mi a prioritás.

2021. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem értek egyet ezzel,a fèrfiak ugyanúgy érzelmeket keresnek.N
2021. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy primitív általánosítás, szándékosan provokatívan megfogalmazva a nyelvezet pedig olyasmi amit az online Blikk vagy Nők Lapja kommentszekcióban várna az ember valami "10 ok amiért a férfiak hulladékok" vagy ilyesmi cikk alatt. De ez miért jó?
2021. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ne áltassam magam? Mivel?

Én szimplán nem értem az ilyen szexista, férfigyűlölő hozzászólásokat

Mint a tied is. Gondolom nincs normális kapcsolatod

Érdekes nekem minden férfi az életemben szelíd lelkű volt, és igenis igényelte a törődést.

Kb. olyat tudok még elképzelni, mint 1-es ír, hogy játssza a keményet, de hogy ilyen felszínesek legyenek. Nem értem az ilyen keserű kommenteket.


Ennél már csak az a jobb, mikor látom hogy visszatérően van valaki aki leírja, hogy férfiaknak nincsenek érzéseik. És ennyi.

2021. máj. 11. 19:20
 6/18 A kérdező kommentje:

10 ok amiért a férfiak hulladékok" 🤣


amúgy egyetértek. Én sem értem. Úgy sejtem, hogy vagy keserű nőktől, vagy olyan férfiaktól jön, aki így leplezi, hogy mindig elutasították

2021. máj. 11. 19:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a férfiakat jobban hajtja az újdonság varázsa még akkor is, ha "otthon" minden rendben van. Főleg több éves kapcsolatban. De nők ugyanúgy mehetnek félre puszta vonzalom miatt, de talán jellemzőbb a párjuk által okozott lelki kiüresedés feltöltésének "keresése". Egyik nemnél sem lehet általánosítani.
2021. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: pszichológus, majd hobbi
2021. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

#5:

Teljesen jó a házasságunk, mivel mindkettőt megkapja.

"Teli has, üres zacskó."

Ahogy én is megkapom, ami kell. "Egy nőnek nem kell más a boldogsághoz, mint egy megbízható, szorgalmas férfi, és jó szex." Lehet szóvirágokat hímezni, de ebben a lényeg akkor is benne van.

Ha szerinted nem, akkor csak áltatod magad.

Valószínűleg okkal pörögsz a témán egész nap. Biztos szuper a kapcsolatod...

2021. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát ha te nő vagy, én szégyellem magam helyetted is...

Elég egyszerű teremtés vagy, lássuk be

2021. máj. 11. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!