Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg vannak házasságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak házasságok, amiket a szerető tart egyben?

Figyelt kérdés
De mi van ha vége a szeretősdinek?
2021. máj. 11. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg, és jön a következő szerető. A fix pont a feleség és a család, a szerető adja meg azt a bizsergést, amit egy hosszú kapcsolat nem tud.
2021. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, és mi van ha épp nincs szerető, mondjuk fél évig? Ilyenkor nincs otthon sem szex?
2021. máj. 11. 20:27
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyébiránt, gondolom te nő lehetsz, miután így fogalmaztál:

"feleség és a család"

Feleség nem a család része?Ő külön van? Vagy a család az a gyerek, meg az anyós?

2021. máj. 11. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen van.
2021. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Család=gyerek. Felénk így is mondják.

Illetve az, hogy házas a férfi, csak azt teszi biztossá, hogy felesége van. A gyerek nem kötelező kiegészítő.


Az miért baj, ha nő is válaszol? Meleg férfiak kapcsolatáról van szó? Női szempont nem releváns?

2021. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De, csak furcsa, hogy nőként tudsz azonosulni azzal, amit leírtál.

Inkább egy megcsalt nő ír olyat, hogy ő a fix pont.

2021. máj. 11. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6: Öten vagyunk testvérek, négy bátyám van. Gyakran összejön a család. Ismerem a barátaikat. Sokat láttam, hallottam. Nem mondom, hogy a férfi lélek nem tud már meglepni, de nem sok újat tartogat.

Rengeteg kapcsolatot, szakítast, és persze megcsalást asszisztáltam végig. Az a csoda, hogy nem lettem inkább leszbikus.

2021. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja, így értem. 2-es válaszodnál azt hittem arra célzol, hogy a család a szent meg ilyenek. Kicsit elkerekedett a szemem (mármint, hogy komolyan gondolod, hogy normális így csalni)


Az a csoda, hogy nem lettem inkább leszbikus. 😂

2021. máj. 11. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2021. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Vigyázzatok, nehogy kifejtsétek :D


Feltettem ám egy kérdést is

2021. máj. 11. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!