Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihült a házasságom, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült a házasságom, de ez egy biztos kapcsolat. Hogy hozzam rendbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

A férjemmel tavaly házasodtunk össze. Előtte még nagyon nagy szerelem volt, utána kezdtük hanyagolni egymást. Kevesebb lett a szex is, a beszélgetések is. Persze érthető, munkahelyi és családi problémái vannak. Igyekszem vele megbeszélni, de nem sokat értem vele és egyre magányosabb lettem az eddig tökéletesnek hitt házasságomban. Fél éve megismertem egy pasit, akivel egyből megvolt a kémia, olyan pasi, aki egyből elcsavarta a fejemet. Szeretők lettünk, úgy érzem valamennyire bele is szerettem. Viszont felesége van. Hülye helyzetben vagyok. Tudom, hogy a férjem mellett a helyem. Kiegészítjük egymást, támogatjuk egymást, jó páros vagyunk. Csak szerelem már nincs. Vissza tudnám hozni? Eddig őt szerettem a legszenvedélyesebben, sajnálom, hogy így alakult. Ha lenne rá remény, hagynám a másik pasit a francba. De fiatal is vagyok és félek, hogy egy semmilyen házasságban élek életem végéig. Egyedül se biztos, hogy jobb lenne, nem egyszerű mindent feladni, amit ketten hoztunk össze, és az emlékeinket. Gyereket is szeretnénk, de én kicsit félek, hogy lenne-e így értelme.

25N



2017. aug. 29. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Kb. fél évvel esküvő után félrek..tál? Akkor tényleg jó páros lehettek... A gyereket sürgősen verd ki a fejedből! Ha látsz esélyt a házasság újraépítésére, tegyél rá kísérletet! De arra számíts, hogy nem a nulláról, hanem a minusz tartományból kell kezdeni. Ha nincs rá esély, akkor ne erőltessétek!
2017. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Kb fél évvel ezelőtt a mi házasságunkban is volt egy hullámvölgy. Mit ad isten akkor jött egy férfi. Teljesen belehabarodtam, elképesztően vonzódtam hozzá. Tudta mit kell mondani (becézgetett, az mondta mindent megad nekem, istennőként fog kezelni, hát persze beetetési időszak volt), neki is volt felesége. De soha soha nem csalnék meg senkit, és nem lennék házas férfi szeretője sem. Így azt az energiát amit a flörtbe helyeztem, átvittem a házasságom helyrehozatalába. Próbáld meg te is ezt tenni :-)
2017. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén? Amit művelsz az undorító. Férjed a "jó balek" aki mellett majd záporoznhatnak a szeretők, nekem ez jön le a dologból.


Ne tedd ezt!

2017. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarhatnal gyereket, ha mar ott megbuktal mint feleseg, hogy megerto legyel vele szemben amikor problemai vannak es a megoldast rogton a hormonjaidtol varod. Szerintem valj el tole, mert nem vagy felesegnek valo, tarsnak meg aztan foleg nem. N
2017. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Na itt a jó példa nem kell 25 évesen összeházasodni. Nem áll rá készen.

Jött egy kis probléma, már is máséba ült bele.


Ha szereted a férjed, válj el tőle, hogy neki hagyj legyen normális élete!

2017. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én a férjed helyében biztosan nem próbálnám egy k.u.r.vával való házasságomat megmenteni, elhajtanálak a fenébe
2017. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan ledöbbenek az ilyen történetektöl.

Komolyan mit gondolsz ilyenkor magadról? Megcsalod ( nem, semmilyen körülmény nem hozható fel indítékként emelle)

Nem vagy már szerelmes???

Gyereket akarsz????



Komolyan mit gondolsz mit írjunk erre????

2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"De fiatal is vagyok és félek, hogy egy semmilyen házasságban élek életem végéig."


Ahhoz nem voltál elég fiatal, hogy férjhez menj ugye?

Házasságot úgy kellene kötni, hogy nem más farkát kellene szop..ni azonnal az első problémáknál...de gondolom neked is csak a nagy felhajtás volt a lényeg, ezért mentél férjhez.Tessék itt az eredménye.

2017. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még korai volt összeházasodni, a gyereket pedig egyelőre felejtsd el, nem állsz készen rá. Tegyél egy szívességet a férjednek, és válj el, éld ki magad, ha arra vágysz, nem kell a felelősség, amíg elcsúszol egy problémán, aztán ha kiélted magad, akkor állapodj meg. Van, aki a te korodban már érett a házasságra, van, aki még 40 fölött sem, különbözők vagyunk, ez nem baj, az viszont már probléma, ha nem ismerjük jól magunkat, és emiatt nem megfelelő partnerrel állapodunk meg.
2017. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is szégyellem magam, de borzasztó érzés az, amikor a hatalmas szerelem szinte egy csapásra megszűnik, és a férjem még csak nem is akarja hagyni, hogy segítsek. Nem volt felelőtlenség a házasság. Ha ugyanez a helyzet fennáll 30 vagy 40 évesen, valószínűleg ugyanezt tettem volna. Tudom természetesen, hogy nem megoldás és csak még jobban megkavartam a dolgokat. Gyereket inkább a férjem szeretne, most már kezd jobban odafigyelni rám. De amíg nincs rendbehozva a kapcsolatunk, addig nem vállalom be. Remélem, hogy még menthető.
2017. aug. 30. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!