Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki lát bele az életedbe igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lát bele az életedbe igazán?

Figyelt kérdés

Van olyan ember az életedben, aki előtt nem kell álarcot viselned?

Szerencsés vagy, hogy van kinek elmondani, hogy mi zajlik benned?

Vagy egyedül vagy?


(házas fél, szeretővel, amit nyilván nem lehet elmesélni a családnak)


2021. máj. 12. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
A férjem. Neki a legrosszabb gondolataim is elmonhatom, ha azok nem is szofisztikáltak, mert mindig mellettem áll, vagy tud kritikával illetni, amit meg is hallgatok tőle.
2021. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Jó, köszi feldobtad az estémet :D Mint írtam megcsalás kategóriában, szeretővel :D

Érdekes lenne ezt a páromnak elmesélni

2021. máj. 12. 20:51
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

A vőlegényem. Legtöbbször még azt is tudja, amit ki sem mondok, az évek alatt nagyon jól kiismertük egymást.

Nem érzem úgy más előtt sem, hogy álarcot kellene viselnem, egyszerűen csak nem mutatok meg annyit magamból.

2021. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, bocsi, a kérdés nekem sem volt egyértelmű, rá is akartam kérdezni, mire utal a zárójeles megjegyzés.

De ha már itt tartunk, nekem egyszer képbe jött egy harmadik. Én akkor egyrészt őt vontam bele a dilemmáimba, másrészt utána a páromnak is elmondtam, vele is átbeszéltem. Igyekeztem minél kevésbé megbántani mindkettejüket, de úgy éreztem még így is az őszinteségre törekvés a legjobb opció. Még egy-két barátnőmnek beszéltem róla futólag, de igazán nem avattam be senki mást.

2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, szerintem rossz neked ha sem a szerető sem a házastársad nem alkalmas a feladatra.

Én a saját életem írtam le, ahol a férjen kívűl még senki nem volt, aki jobban ismert és elfogadott volna, még barátok sem.


Szóval szerintem ott valami rossz ha két embert is közel tartasz magadhoz, de egyiknek sem tudsz megnyílni.

2021. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha igazán megismered magad, rájössz, hogy minden folyamatos változásban van így magadat sem ismerheted igazán, mert aki 10 éve voltál ma már nem az vagy, de mondjuk egy pszichoterapeuta, ha őszinte vagy az elég jól.
2021. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Félreértettétek :)

Magát a félrelépést és a viszonyt nem tudom kivel megbeszélni.

Nyilván családnak ugye nem lehet elmondani, de közvetlen környezetemnek sem.

Így marad, hogy magamban morfondírozom.

Erre voltam kíváncsi, hogy más hasonló helyzetben hogy oldja meg, hogy nem elég, hogy nincs kivel átrágni, még fel is kell tenni egy álarcot, hogy ne lássák mi van

2021. máj. 12. 21:10
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen helyzetben a legtöbben magukban morfondíroznak.
2021. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy éreztem ehhez hármunkon kívül senkinek nincs köze, sőt a harmadiknak is csak az őt érintő részhez, a párommal kapcsolatos problémáimhoz nem. Soha nem szerettem megosztani a párkapcsolati szennyest senkivel, úgy érzem ez a magánügyünk.

Nekem barátaim amúgy beszéltek a félrelépéssel kapcsolatos érzéseikről.

2021. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy lenne köze hozzá, hanem, hogy elmondjam mi van velem. Barátaink mind közösek, így lehetetlenség. És nem csak az a nyomasztó hogy nincs kivel, hanem, hogy ők pont az ellenkezőjét hiszik.
2021. máj. 12. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!