Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki lát bele az életedbe igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lát bele az életedbe igazán?

Figyelt kérdés

Van olyan ember az életedben, aki előtt nem kell álarcot viselned?

Szerencsés vagy, hogy van kinek elmondani, hogy mi zajlik benned?

Vagy egyedül vagy?


(házas fél, szeretővel, amit nyilván nem lehet elmesélni a családnak)


2021. máj. 12. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok ilyen helyzetben hála istennek, de lenne olyan barátnőm akinek el merném mondani és tudnám, hogy nem fordulna el tőlem. Nincsen valami régi jóbarátod, akiben megbízol? Azért is jó lenne bevonni egy kívülállót, mert olyan dolgokra mutathat rá, amiket te nem veszel észre, vagy túlértékelsz esetleg a magadban való vívódás közben. Gondolom azért akarsz valakivel beszélni, mert kínlódsz. Végső esetben pszichológust mondanék, az tuti nem ítélkezik és nem is pofázik.
2021. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is akartam senkinek elmondani.
2021. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Tedd azt, amit a "többiek". Írj ki naponta ötven kérdést, hátha kapsz egy-egy választ, ami megerősít. A többi ezer választ hagyd figyelmen kívül.

Ezt ismételd naponta, hónapokon keresztül.

2021. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

11 Sajnos évek alatt csak ilyen közös barátok lettek, pedig nagyon kéne valaki, akinek elmondhatnám. Szörnyen feszít, és még jobban, hogy úgy kell csinálni, mintha minden rendben lenne idehaza.


13 Milyen gondod van? Miért írnám ki ötvenszer? Miben várok megerősítést?

Gondolom most kötekedni próbáltál

2021. máj. 12. 21:42
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem leírhatod privátban, csak nem biztos, hogy rögtön válaszolok (lehet pár napon belül).

Nem ítélkezem, most én is fordulópontos helyzetben vagyok (nem csaltam meg, de érezni kezdtem valaki iránt kicsit többet, mint kellene).

Én gyerekkori barátnőmnek sem beszéltem erről, egy "újabb" barátnőnek viszont igen, mert idősebb és tapasztaltabb, ő sem ítélkezős.

2021. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Én mindent anyumnak mondok el. Ha lenne pasim és épp meg akarnám csalni, valószínűleg azt is elmondanám neki.

N

2021. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Volt olyan, akivel meg tudtam beszélni, pontosabban beszéltem vele róla. Utólag kiderült, hiba volt. Akit akkor még közeli barátomnak hittem, ma már nem hogy nem barát, egyáltalán nem beszélünk egymással.
2021. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"úgy kell csinálni, mintha minden rendben lenne idehaza" - Miért kell úgy csinálni? És elhiszik?
2021. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem csinálhatok úgy, mint aki másra gondol 💁‍♂️

El, gondolom.

Normális családnak látszunk.

Mint ahogy itt olvasgattam, más is él így, csak nem írták le sosem hogy hogy kezelik. És gondoltam itt most fogok kapni választ

2021. máj. 13. 10:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Kit csapsz be? A többieket vagy magadat? Így nem jó neked (sem).
2021. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!