Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalna a párotok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párotok. Kidobnátok ha nincs hol laknia?

Figyelt kérdés

Mint kiderült megcsalt. Nyilvánvaló a szakítás. 1 éve voltunk együtt, 6 hónap után költözött hozzám. Azóta a szülei meghaltak és mivel a házon adósság volt dögivel, én meg nem voltam hajlandó milliókat kifizetni más házáért, az az államé lett. Szóval abszolút nincs hova mennie, barátai se vannak nagyon. Igazából nem is értem mit gondolt mikor szeretőt szerzett (Egy házas férfit).


Igazából kiakarom dobni, amúgy sem volt jó a kapcsolat, még is adtam neki egy esélyt. Miután viszont realizálta, hogy következményei vannak a megcsalásnak és házasok sem vagyunk, csak folyton üvöltve sír és könyörög egész nap. Egyszer azóta az egyik szomszéd már kihívta a rendőröket is mert azt hitték verem. Nálam nyilván nem maradhat. De ha kidobom se tudom mi lesz, öngyilkosságot is felhozta mert nem akar hajléktalan lenni.


Ti mit tennétek?



2021. máj. 14. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én simán kidobnám (nőként mondom). Aki arra nem képes, hogy ne sz..jon oda, ahol enni adnak neki, az nem érdemli meg, hogy enni adjanak neki.
2021. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Előbb kellett volna gondolkodnia, most is csak azért bánja és azért könyörög, mert rájött, hogy nem tud hova menni. Rakd ki, majd megoldja. Ha máshoz nem tud menni, majd bérel egy szobát vagy ilyesmi.

A fenyegetőzésével meg ne foglalkozz, nem lesz ezért öngyilkos, csak azért mondja, mert már nincs jobb érve.

2021. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is simán kidobnám, én is nőként mondom.

Adj neki mondjuk két hetet, hogy keressen magának valamit. Ha nem bírod addig a sírását, akkor rakd ki egyből. Vannak hajléktalan szállók, esetleg kereshetnél te neki valami helyet, aztán a címet nyomd a kezébe, hogy mehet oda, így a te lelkiismereted is megnyugszik. Mondjuk nincs miért rosszul érezned magad.

2021. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én nem dobnám ki egyből a házból, hagynék neki időt (1-2 hónap MAXIMUM), amíg keres magának egy albérletet. De a kommunikációt annyira csökkenteném, amennyire csak lehet.
2021. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez a 78%-os, aki mindenkit lepontoz, mondja már el, miért teszi, tényleg éredkelne.
2021. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Kidobnám. Menjen a szeretőhöz.
2021. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Jogos, és nem kell megsajnálnod. Nagyon buta az exed, már ne haragudj.


Én azt csinálnám, hogy adnék 1 hónap haladékot, amíg összekapar egy szobára való bérleti díjat, ha viszont sír akkor megmondanám, hogy azonnal is csomagolhat. Biztos, hogy nem hallgatnám. Utána vagy a szeretőjéhez megy vagy szobát bérel, de ennyi volt.

2021. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 acelsziv ***** válasza:
73%

Amikor félrement nem gondolt a következményekre?

Most meg még téged hoz szégyenbe az üvöltözésével?

Dobd ki. Úgysem öli meg magát. Ha mégis az az ő döntése és nem a te felelősséged. Kopogjon be a faszijáboz és kérjen ott szállást.

2021. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Azért megnézném az itt kommentelő nők mit tudnának mondani forditott esetben a "botlás volt" és a "nemtudom hogyan történt" dolgokon túl, illetve mekkora seggarc lenne q férfi ha azonnal kidobna vagy max 1 hónapon belül. Haha
2021. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Bocs #9-es, de ezen esetben teljesen jogos, ha kirakják a csajt! Akinek ennyi esze sincs... a kérdező meg nem a máltai szeretet szolgálat.
2021. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!