Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a párotok ha se a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a párotok ha se a gyerekkel nem foglalkozik se otthon nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Ma bejelentette, hogy még a füvet is én vágjam, eddig ezaz egy volt amit megcsinált itthon. 3 éves gyerekkel mindig én vagyok, napi 5 percet nem szán rá. Dolgozik aztán fekszik és tvzik vagy csavarog a haverjaival. Semmi közös családi program nincs már. Az igaz, hogy én nem dolgozok mert most kezdte az ovit a kicsi és folyton beteg meg nem is találtam még munkát. Már ott tartok, hogy inkább nem eszek de ne kelljen tovább ezt tűrnöm. Én házam, de felújítás közös pénzből ment így azt is ki kell neki fizetnem úgy tudom. 1 éve megy ezaz állapot.

2020. okt. 4. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt azèrt várd meg, hogy legyen munkád. Aztán mehet isten hírèvel.
2020. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
És mi a helyzet a fizetésével, mennyit költ rátok?
2020. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy meg szedd össze magad, legyél csinos, tegyél félre magadnak. Vedd fel a férjed összes ismerősét facebookon ismerősnek és posztolj, ahogy nyírod a füvet, cseréled a villanykörtét, viszed le a szemetet, főzöl, stb. Fotózd le a férjed ahogy a tv előtt ül, vagy ahogy kilép az ajtón "kicsim a haverokkal" legyen nagy a kontraszt. Hátha észbe kap.
2020. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a fizetése? Azzal sem volt eddig gond, hogy a kérdező házában lakik. Ketten vállaltak gyereket, nem élhet ugyanolyan életet a férfi, mint mikor egyedülálló volt. Minek család egy olyan embernek, aki nem foglalkozik velük?
2020. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a férjednek már nem kellesz, de majd valamelyik ismerősének leesik a tantusz hogy ez a csinos nő el van nagyon hanyagolva....és kapnak az alkalmon. Lehet a férjed összeszedi magát, de ha nem, akkor kicsi a családtűrőképessége. Mindenesetre reklámozd magad és mindenki tudja meg, hogy ha váltok, az bizony nem a te hibád.
2020. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fizetésével se tudom mi van mert 300 ezret keres és ebből kb 100at ha idead rezsi, kaja meg a többire. Nem hiszem, hogy a többi 200 meg cigi, benzin, néha kaja a munkába menne el. De egyszerűen már nincs kedvem veszekedni mert minden neki áll feljebb. Menjek én dolgozni utána magyarázzak a válasz.
2020. okt. 4. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ó, én a kezébe adnám a gyereket, meg a fakanalat, hogy drága, akkor most cserélünk, én megyek dolgozni, te meg csinálsz minden mást.

Azt hiszi, hogy a 3 éves elvan otthon egyedül 10-12 órát, te meg heccből nem mész dolgozni?

Egyébként ja, én kib.nám, mint a hasmenéses macskát, aztán fizessen gyerektartást. A házfelújításra mennyit kéne fizetned? Van számla? Egyedül ő fizette? Amúgy csúnya, hosszú pereskedés lehet a vége. Részletfizetésben egyezzetek, aztán x évig annyival kevesebb gyerektartást fizet. Amúgy meg beszélj ügyvéddel.

De csak a pénz miatt kár együtt maradni.

2020. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Vannak barátnőid?? Neha kis csajos program hagy tudja meg milyen a gyerekkel. De ami még fontosabb gyereket passzold le heti 1 estére,és randizzatok!!! Menjetek moziba,étterembe...
2020. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kb 2 millió Ft volt a felújítás és ebből 1 milliót kb én fizettem. Viszont mindent ő csinált, mester nem volt. Nincs számla tudtommal. Most is azt se tudom hol van, én meg egész nap itthon vagyok a beteg gyerekkel.
2020. okt. 4. 12:44
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Az is elég fura,hogy folyton beteg a gyerek...de ez más téma.
2020. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!