Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Láttam a párom telefonján,hogy az exével beszélgetett és találkozni szeretne vele.Az üzenetbe odaírta,hogy otthon(vagyis nekem ezt nem mondhatja el). Tudja,hogy tudom a kódját és mostanában párszor össze is vesztünk emiatt a lány miatt,ennek ellenére titokban találkozni akar vele.Hogy hozzam fel,hogy láttam? Amúgy erősen gondolkodom a szakításon,de tudatni akarom vele,hogy tudok a titkolózásáról.. Azt még hozzáteszem évek óta együtt vagyunk és együtt is élünk.

2021. máj. 16. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék ameddig nem találkoznak, majd meglepném a kedves párom, és ott helyben szakítanék vele.
2021. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Tudod miért találkoznak? Hitel? Meló? Gyerek? Megdöglött a közösen vett kutya? ...
2021. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzz egy jókorát. Mondd meg neki, mikor épp jön vissza klotyóról, hogy hívott az exed és mondta, hogy áll a randi. Kíváncsi lennék mit reagál
2021. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy találkoznak...párom azt írta neki,hogy sokat gondolt rá az évek során.Én a menyasszonya vagyok egyébként és totál hülyén és áverve érzem magam.
2021. máj. 16. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Full felesleges ezzel innentől kezdve vesződni. Fene várná meg, hogy még tovább alázzanakm
2021. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát akkor bocs, de mi a kérdés? ...aki gondol rám évek alatt, az engem nem felejtett el.

Téged meg nem szeretett ezek szerint sosem. kalap-kabát

2021. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

4.-re, a kérdezőmnek.


FÉRFIKÉNT írom: Most küld az anyjába a srácot, VAGY, örökre felejtsd el, hogy a telefonja közelébe mész!

2021. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Borítanék mindent és lelépnék. Legyen eszed, hozzá ne menj.
2021. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te is tudod, hogy a másik lányt szereti. Sajnálom. Még ha most be is beszélné neked, hogy csak kóbor numerára gondolt, téged akkor sem.

De egyértelműen van még ott érzelem.

2021. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam valakinek exe (szeretőként) és tudom, hogy gondolt rám , sokat.

És ezer, hogy nem szereti a párját

2021. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!