Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tegyek ilyen helyzetben? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, akivel fél éve vagyunk együtt. Ma összefutottam a papám öccsével, akivel már legalább egy éve nem beszéltem és most bepótoltuk. Elmondtam neki, hogy most végre boldognak érzem magam, mert érzem, hogy találtam valakit aki szeret és mondtam, hogy ki az. Erre ő azt mondta, hogy ha jót akarok magamnak szakítsak vele. Állítólag a párom nagyon távoli rokonom. A papám öccse se volt teljesen biztos benne, hogy mennyire távoli, de kb. 6od vagy 7ed unokatesóm.

Hogy mondjam el neki? Lehetséges, hogy egy ilyen kapcsolat működjön?


2010. nov. 3. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, már a másodunokatestvéreknek a házasság engedett, és a gyerekvállalás is.
2010. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy törvény nem tiltja. Ennek ellenére nem lenne egészséges. Vagy rosszul tudom?
2010. nov. 3. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Perzse, hogy egészséges. Mi bajod lehet tőle? Semmi! Ha szereted őt, akkor ez nehogy elrontsa a kapcsolatotokat! (meg valamennyire mindeannyian rokonok vagyunk ... na ... nem lepontozni :D)
2010. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég távoli rokonod.Szerintem ebből "egészségügyi" gondok nem hiszem,hogy lehetnének.
2010. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy távoli, mert se az én, se az ő szülei nem tudtak róla.
2010. nov. 3. 20:39
 6/12 anonim válasza:
unokatesóm szülei, 1. unakatestvérek és teljesen egészséges a utesom...ha erre gondoltál, család "viszály" ebből nem lehet...
2010. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis gondolom, hogy mondták volna.
2010. nov. 3. 20:40
 8/12 anonim válasza:

uccs vok.:

már ha ilyen távoliak vagytok akkor nem... nálunk volt...

2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon távoli.Szerintem nem lesz semmi baj.Még fiatal vagy,nem kell egyből azon stresszelni,hogy a gyerekeitek fogyik lesznek e majd.Már bocs,h ezt mondom.Azért mondták régen az ilyen embereknek,hogy vérfertőznek,mert ha pl. a testvéreddel vagy az unokatesóddal csinálnád(aki ugye anyud vagy apud testvérének a gyereke) az már sokkal betegebb és az esély is nagyobb a fogyatékos utódokra.És akkor az ő utódaik is .... értesz.Ha nem úgy ismerted meg a párod,hogy a családi vacsikon veled szemben ült,akkor nincs gáz!Szerelemre fel!!!
2010. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Cidázz le te pej!!!
2010. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!