Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki szeretőt tart akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeretőt tart akkor ott nagyon nagy gondok vannak otthon?

Figyelt kérdés

Számomra :

Szerető = szex + valami érzelem féleség, hosszabb viszony.

Szexpartner = csak szex.


2021. máj. 17. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Pontosan #10!!!!
2021. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Nemcsak, hogy nagy gondok vannak, de maradnak is. Hiába zárják le a viszonyukat az emberek és mennek vissza a megszokott életükbe, nemcsak nem fog meszűnni a gond, hanem még nagyobb lesz.


Én ismertem olyat, aki az új párja után vallotta be, hogy fel sem tűnt neki sokáig milyen szr házasságban él. Másik fél ébresztette rá.

Szóval szerintem ha valaki félrelép meg is ízleli milyen lehetne az élet újra, ráadásul ha véget vet neki még egy veszteséget is megél.

2021. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

12

Nagyon jól leírtad a lényeget!

2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!