Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan szeretői viszonyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szeretői viszonyod (tehát nem egy alkalmas) amit megbántál?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Túl sok lett, vagy túl kevés?


2021. máj. 20. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
🙄😴🥱🥱🥱
2021. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy ráérsz, miután a párod más nőt dug :)
2021. máj. 20. 20:36
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem szórakoztatsz. Konkrétan láttam a mai ámokfutásodat, tudtam, hogy itt leszel. De becsületedre váljék, hogy vársz mielőtt újból és újból hozzászólnál :)
2021. máj. 20. 20:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagy férfi. Még mindig ott tartasz, hogy minden posztot egy ember ír. Eddigi hozzászólásaidat is törölték, kivéve az elsőt. Szerintem kezeltesd tényleg magad, ezt már sokan mondták
2021. máj. 20. 20:52
 5/15 A kérdező kommentje:

Jelzem, többet nem válaszolok, mert téged ez éltet. Hogy valakire köpködj és hogy idegenek veled foglalkozzanak. Neked tök mindegy ki mit kérdez, ha meglátod a szerető szót, már alig várod, hogy ott verd magad.


Innentől részemről lezártam, fogyatékkal élsz


De teszek neked még egy utolsó szívességet, és elmondom: a párod okkal csalt meg. Iszonyat elviselhetetlen ember vagy, csoda, hogy ő összejött. És persze tudod ezt te is, és azt is, hogy nem kellesz másoknak, mert se kívül, se belül nem vagy szép. Ezért vagy itt nulla-24-ben


Keress szakembert, kelleni fog, mert irtó nehéz lehet , hogy évek óta itt ülsz és lesed a kérdéseket

2021. máj. 20. 20:57
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom pontosan kiről vagy miről van szó de vicces hogy az javasol szakembert akinek a legnagyobb szüksége lenne rá aki szintén 0-24ben itt van és szeretős kérdéseket ír ki xdddd
2021. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát most ez a kis párbeszéd, ami kicsit hiányosnak tűnik, valóban elég viccesre sikeredett :D

Egyik vádolja, hogy minden kérdést egy ír ki-mellesleg szerintem is-, másik vádolja, hogy minden választ ő ír... :D Ide azt hiszem készítek popcornt :D

2021. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez így tényleg vicces,elfogyott a kaja,mire visszaértem 😀.Más meg magában beszél.
2021. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg egyiket sem 🤷‍♂️
2021. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Megbántam,mert rájöttem milyen hülye vagyok,hogy benyaltam a hízelgő szövegét.Te kérdező,megbántad?
2021. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!