Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik dobták a szeretőjüket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik dobták a szeretőjüket azért, mert nehezen hozta meg a döntését, hogy őt vagy a (házas)társát választja. Végül kit választott?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy ha szakítok a szeretőmmel, pár nap esetleg hét múlva megjelenik és közli, hogy engem választ és elválik? A sztoriban elég mély érzések vannak, ezért szeretnék végre tisztán látni.

2021. máj. 22. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
64%

"te csak szeretnéd azt hinni, hogy csupán szórakozásból tart. "


Abból tart. Ha jobban szeretné, mint a feleségét, akkor elvált volna.


Ja, és nem vagyok feleség, csak nem értem, miért hiszik a szeretok, hogy olyan fontosak, és miért nem tartjak magukat többre annál, hogy hetente 2x titokban találkozzanak valakivel egy rövid időre dugás céljából.

Persze ha neked is van pasid és csak szeretőt keresel, az más.

2021. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan nem értem meg egy egy kommentelo válaszát.... Azért mert itt hegyibeszedet tart, attól még eddig és ezután is lesznek valasok, és nem a 3fel miatt, mert a szerető már tünet a rossz házasságra. Hiába mocskoljuk most a kérdezőt, hogy ilyen meg olyan,attól amióta a világ a világ voltak és lesznek szeretők, meg valasok.
2021. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Köszi 12-es! Egyesek alig várják, hogy belekössenek bármibe. Bezzeg amikor megtudják, hogy szeretője van a férjüknek, némelyik lemegy a koszos lábtörlő szintjére.
2021. máj. 22. 18:18
 14/70 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ha szeret az a pasi téged azt érezni fogod, fölöslegesen ne csapd be magad. Jó út lehet az, hogy döntés elé teszed mert ha szeret téged választ, ha nem akkor meg nem hagyod magad kihasznalni.
2021. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
50%
Szívesen, ismerős.. Az én most már férjem exfelesege is lement mindenbe. Ne tudta elfogadni, hogy engem szeret és kB 3 évig zaklatott.... Már a végén a férjem lekevert neki egy pofont, mert undorító stílusban beszélt meg a gyerekunkrol is.
2021. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
14-es érzem nagyon is és tudom, hogy velem szeretne lenni, csak ez nem ilyen egyszerű. 15-ös hát ez elég csúnya az exétől. Sajnos sokan tényleg nem tudnak viselkedni, kifordulnak magukból.
2021. máj. 22. 18:24
 17/70 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz 3-sal. Mindig keresi hogy van-e új téma megcsalás kategóriában, csak hogy kötekedjen. Nagyon beteg


Ettől függetlenül én pontot tennék a végére. Ha nem bír nélküled élni, borít.

Gyerek ide -oda, neki sem jobb egy kihűlt kapcsolatot nézni

2021. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg igenis adj ultimátumot neki, ha szeret akkor borít mindent, ha nem akkor csak kényelmes volt neki a szitu. Nem szabad bedolni a nem tudok válni mert a cég, a gyerek, és stb. D@gni ha tud ezek mellett akkor válni is.
2021. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Remélem történni fog valami. Ha meg nem, hát ez van, továbblépek.
2021. máj. 22. 18:35
 20/70 anonim ***** válasza:
92%
Kipróbáltam és nem választott engem ennek hatására sem. Talán 1000/1 esetnél bejön.
2021. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!