Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik dobták a szeretőjüket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik dobták a szeretőjüket azért, mert nehezen hozta meg a döntését, hogy őt vagy a (házas)társát választja. Végül kit választott?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy ha szakítok a szeretőmmel, pár nap esetleg hét múlva megjelenik és közli, hogy engem választ és elválik? A sztoriban elég mély érzések vannak, ezért szeretnék végre tisztán látni.

2021. máj. 22. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudod? Ennyi idő alatt kb. egy szinten volt a feleségével"


Nem tudom, nekem az, ha valaki minden héten a hét egy adott napján fél öttől késő estig nálam lenne, - szex, vacsora és beszélgetés -, a hét többi napján a feleségével, a gyerekeivel (azóta már az unokáival), én meg évek alatt egyetlen közös nyaralást, egyetlen együtt töltött Karácsonyt, de még csak egy együtt töltött hosszú hétvégét sem élhetnék meg, nem hinném, hogy úgy érezném, hogy "egy szinten vagyok" a feleségével.


Mondjuk én eleve soha nem az alapján szűröm le, hogy mit jelentek egy férfinak, hogy milyen szépeket tud mondani, hanem arról, hogy mit tesz és mit nem.

2021. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted a felesége mit jelentett ennek a manusznak? Ugye nem gondolod, hogy a szerelmet?
2021. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mit jelentett neki, de annak fényében, amit most írtál, szerinted többet vagy még kevesebbet jelent az, amit - akár te, akár más - úgy fogalmazott meg, hogy "Ennyi idő alatt kb. egy szinten volt a feleségével".


Én így kívülállóként azt gondolom az ilyen háromszögekről, hogy ilyenkor mindkét nő 'hasznos' - más-más szempontból - de egyik sem 'értékes' a férfi szemében.

2021. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Én is így gondolom. Nagy játékos a pali. Ennyit erről. Bár sztem feleség sem volt süket és vak
2021. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nagyon szomoru tortenet, olvastam egy hasonlo tortenetet ott a pszichologus azzal magyarazta azert volt, mert a lany kiskorában mindig varta hogy az apja majd meglatogatja es amikor tenyleg jott is, akkor iszonyu boldog volt es ugyanezt erezte a szeretokent.
2021. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
50%
65 Ez nagy bla-bla. Nem kell mindent a kályháig visszavezetni. Nekem ragyogó gyerekkorom volt, szüleim boldogan éltek együtt. Nekem azért van szeretőm, mert nem óhajtom összekötni az életem senkivel. Testvérem meg házas. Nos? Egy alomból vagyunk pedig :)
2021. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

“Elképzelhető, hogy ha szakítok a szeretőmmel, pár nap esetleg hét múlva megjelenik és közli, hogy engem választ és elválik?„


Amennyiben ki szeretnéd mozdítani a holtpontonról a kapcsolatod, és van elég bátorságod, hogy veszíthetsz is, akkor kérj 19-re lapot, és elválik, hogy mi lesz. Azaz tedd meg, azt, amit a kérdésben leírtál. Neked is könnyebb lesz, mert ha úgy alakulnak a dolgok, akkor nem maradsz benne egy zsákutcás szituban, és tovább tudsz lépni.

2021. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
64%
2 esetből 2x a feleségét választotta a pasi az én esetemben
2021. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
67%

#66 Es nem csak atmeneti allapot? Mert itt a 20 evig hazas pasi szeretoje volt es remenykedett a téma. majd 40 evesen lombik )

Az pl tök más ha pasi vagy, nem remenykedsz, fiatal vagy lehet mèg nem erdekel a csaladalapítas. Meg eleve az is mas ha te ezt elvezed, nem zavar ha nem tud jonni, de a konyvben a not zavarta, ki akart szallni es ezert ment a pszichologushoz eleve.

2021. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
54%
Én nem akartam választásra kényszeríteni, Ő döntött úgy hogy otthon borít mindent. Most itt heverek parlagon mert a feleségének eszébe jutott hogy most már neki is kell.Persze ehhez az is kellett hogy Ő nem merjen igazán lépni....De akkor miért csinálta ? Sose fogom megtudni talán, remélem rendbe hoztam a kapcsolatukat ;)
2021. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!