Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik dobták a szeretőjüket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik dobták a szeretőjüket azért, mert nehezen hozta meg a döntését, hogy őt vagy a (házas)társát választja. Végül kit választott?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy ha szakítok a szeretőmmel, pár nap esetleg hét múlva megjelenik és közli, hogy engem választ és elválik? A sztoriban elég mély érzések vannak, ezért szeretnék végre tisztán látni.

2021. máj. 22. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
92%

Én mindenképp meglépném, mert így élni nem lehet. Mondjuk már rég magától kellett volna.

Mi lezártuk. Fájt, fáj most is. De nem fogadnám már csak úgy vissza, sőt. Egyetlen feltétellel jöhetne: nincs már gyűrű az ujján. Ennyi

2021. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor meg semmit nem vesztettél, csak nyertél.
2021. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
37%
Megjottek a lepontozo exek, miért fáj az igazság???
2021. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
21-es de soha nem mondta, hogy megpróbál lépni?
2021. máj. 22. 18:41
 25/70 anonim ***** válasza:
20%

22# Hát nem tudom. Egyet tudok: őt is érte veszteség.

....


De ez van, nekem így jobb. Rettentő szenvedtem benne már

2021. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot megszakítottátok vagy néha napján beszéltek?
2021. máj. 22. 18:44
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egy dolog ami számít, neked jó ez így? Hogy második vagy? Gondolom most a családdal van, ilyenkor kommunikál veled? Mert ha még az se akkor nehéz ugy ez... Mondott már olyat, hogy lépne? És ha nem lép miért nem? Ezeket mind vedd számításba, de ne hagyd magad se az érzelmeid kihasznalja.
2021. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
50%
#12: a kérdező
2021. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Tehát eddig azért nem lépett, mert nem tudta megoldani a lakhatását és egyebeket. Ha szakítasz vele, akkor ezek meg fognak oldódni?
2021. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy beszélünk. Minek? Hogy jobban fájjon? Ez olyan, mintha nem akarnál már dohányozni, de azért szádba veszed a cigit.

Ez egy kőkemény függőség.

Minden szeretői viszony ilyen, ha lesznek érzelmek. Mert ha lesz az valós és hogy nem élheted meg, az fejre állít


Szóval nem. Hiányzik? Igen. Ő most szépen éli a családos életét? Igen. Jó neki így? Kötve hiszem. De ámen.

Ki ki saját sorsának kovácsa


Szeretem, de így nem kell, Mert magamat jobban szeretem

2021. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!