Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért dicsekszik itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsekszik itt sok feleség azzal, hogy őt választotta a hűtlen férje, mikor nem szerelemből teszik?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 02:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem is mondják ki, sokan inkább elengedik a férjüket kalandozni, abban a reményben, hogy visszamegy.

Ilyen nők hiszik, hogy amit ( szex) nem adnak meg, majd másutt megkapja a pasi. Ja, csak a hozadékkal: érzelem, közös titkok...nem számolnak.Ők hangoztathatják, h milyen tök kó a házasságuk.

2021. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én voltam szerető, közel 4 évig. Egy katona ezredessel volt kapcsolatom. Igen vastag pénztárcája volt, de nem mondom, hogy igencsak ott volt a toppon külsőre. Közel 20 év korkülönbség volt köztünk, de nagyon tudta a dolgát. Én akkor elbeszélgettem vele és azt mondta, hogy a feleséggel több évtizedes együttélés után semmi új nem volt a kapcsolatukban, vágyott arra, hogy kicsit kimozduljon a komfortzónából. Nekem akkor senkim nem volt, neki pedig tudta a felesége. Így nyugodtan tudtunk járni étterembe, fürdőbe, kirándulgatni ahová csak akartunk, a kutya sem szólhatott meg minket. Nagyon jó volt vele minden, és hát igen, anyagilag is rendesen helyre tett. Segítettük egymást, ő azt mondta, hogy jó a feleséggel együtt élni, de szex az kb semmi nincs köztük. Mindketten tudtuk, hogy nem szerelem van köztünk, szimplán vonzalom.
2021. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A feleség sem szerelemből fogadta vissza, nyugodt lehetsz.
2021. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!