Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet leküzdeni az erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leküzdeni az erős szexuális vágyat más után?

Figyelt kérdés

Flört, petting volt. De nem lett folytatás majdnem bebukás miatt.

Már nem nézegetem a képeit, nem keresem, nem figyelem mi van vele, mégis 9 hónap elteltével is megöl a vágy.

Nem vicc, elég ha az illetőre gondolok, szinte görcsöl az alhasam.


Mivel lehetne elfelejteni a másikat? Hiába vezetem le egyéb módokon, nem segít csak ideig óráig.


Szó szerint tomboló vágy volt köztünk, mint a filmeken, olyan közös kémia, amit még eddig senkivel sem éltem meg.


Mindketten 37 évesek vagyunk



2021. máj. 25. 18:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Ez hidd el soha nem fog elmulni. Pont ettől szenvedek én is :(
2021. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Ilyeneket is csak gyakorin olvasok.
2021. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1. Szórakozol? Kezd szétcincálódni az idegrendszerem :/


2. Milyeneket? (egyébként tény, hogy nem a nlc fórumon teszek fel ilyen kérdést :) )

2021. máj. 25. 18:24
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem lehettek együtt?
2021. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ott van az első sorban.

És tudom, hogy nála is ez van...

2021. máj. 25. 18:28
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
De csak találnátok valami helyet vagy megoldást erre ha ennyire egy hullámhosszon vagytok,ráadásul ennyire működik a kémia köztetek... Valami megoldás csak létezik nem?
2021. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
pont az elérhetetlensége miatt van ez a vágy. ez vigasztaljon. ha beteljesülne, mondjuk titkolózás nélkül, egy idő után elmúlna az a híres "kémia" :)
2021. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Látom hogy lebukás, de azért igazán megerőltethetted volna magad, ha már feltettem egy kérést, hogy válaszolj, hogy a lebukás részéről, vagy részedről érvényes-e, és ha ennyire működik az a mindentelsüprő kémia, akkor miért nem szakít ő vagy te, vagy mindketten az aktuális párral... de hát m1, sz..om én le, szevasztok
2021. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi tart vissza?
2021. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

7. Elég sokat találkoztunk ahhoz, hogy tudjam, ez nem ettől működik így.

Nincs benne semmi vonzó, hogy titok, meg beteljesületlen. Első pillanatban kialakult a vonzalom. Nincs porcikája, ami nem vonzana. Nem bántás, sokat olvasgatok itt és tudom, hogy sokan ezt gondolják, de tisztában vagyok vele mit érzek. És elég felnőtt, hogy tudjam ha mi mindketten tudnánk folytatni akkor orbitális....bszások lennének. Már elnézést.


9. Lebukás. Nem két szingliről van szó

2021. máj. 25. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!