Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés számotokra a nagyon erős szexuális vonzódás?

Figyelt kérdés
Utoljára kinél érezted? Hogy nézett ki? Mit éreztél vele kapcsolatban?
2021. febr. 10. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Eleve nem volt barátom es eleve jőtt vmi csillapithatatlan hormonbomba. Olyan szinten hogy már agyalni sem tudtam azon mikor hogy lesz barátom kerestem alkalmit.

És ami magával ragadott es tiszta erővel törhetett bennem fel minden:

1. Komoly volt (aki nem kajánul vigyorog meg a nő seggét nézi randin csak mert a nő "kivan")hanem szimplán veszi az adást és áterzi inkább.(es nem aki egybol a haveroknak ujságol röhögve vagy hasonlok)

2. Eleve magas és abszolut ferfi külsöre is.határozott tudatos nem bénázik randin etc (nem fiatal suhanc aki "elöször"lát női nemiszervet tipus)

3.jo társaság, sajat egszisztencia lakás.(nem anyukához kell besunnyogni) Tervek célok kocsik.Teljesen kész az élete es nem a szârnyait nyitogatja

4. Erőt sugárzo (nem a gyúrasra gondolok), akin helyből látszik hogy megadja amit kell, tudja mit kell tennie, ráérez, nem bizonytalan. Kezdeményez.

5. És olyan szinten felpörög atveszi a pezsgest hogy másnap is beleőrül(azaz nem szimplán jonlenne ha folytatnánk te mit gondolsz, hanem pont ugyanugy szenved mint en amikor megismert) ha nem vagyok. Ráerzett arra az "őrületre" sokkban van ő is, mint aki bedrogozott!:D átvette a hullámot maxon :)


Jelenleg még tart de màr nyugodtabbak vagyunk valamivel :)

2021. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
*jött
2021. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

5.ponthoz szoval amikor vegre megkaptam,fellegekben voltam utána is másnap mint aki nem jozan, és abszolut teljesen átragadt rá az egész rolam :D


Akkora de akkora szerencsém vam vele hogy pont őt fogtam ki hirtelen gondolkodas nelkul a sok ezerből, hogy hihetetlen

2021. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Azt éreztem, hogy annyi esélyem van vele szemben, mint egy ragadozó szájában a zsákmánynak.

Egy iszonyatosan férfias férfi volt, nagyon erős kisugárzással. Az a fajta, aki belép valahova és mindenki elhallgat és a nők úgy loholnak utána lógó nyelvvel, mint a pincsikutyák.

Tehetetlen voltam vele szemben.

Bármikor futottunk össze, kettő tized másodpercen belül ott voltunk egymás mellett fizikai közelségben. Már akkor is, amikor vadidegen volt nekem, teljesen belemászott az aurámba. Úgyhogy ezt a mágnest szó szerint lehet értelmezni nyugodtan. Amikor azt mondta, vonzom mint a mágnes, akkor rájöttem, hogy ugyanazt érezzük. De részéről ez nem volt szerelem. Az elején még biztosan nem. Vagy csak nem fogta fel.

2021. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

" Az a fajta, aki belép valahova és mindenki elhallgat és a nők úgy loholnak utána lógó nyelvvel, mint a pincsikutyák."

Pontosan ;)

1.

2021. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Jaj en bűnbe estem egy ffival lepont jar.

Amugy ő is szabad. Ha itt ez a gond.csak megjegyeztem.

Am meg nem a pénze erdekel. Tekintve hogy arrol nem is tudtam es nem is azert találkoztam vele..hanem mint férfit akartam

2021. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkinél sem éreztem még ezt.De elképzelni valahogy úgy tudnám,mint a könyvekben.Erős szexuális vágy,kb a hangjától is kellemes érzés tölt el.Közben pedig èrzed,hogy lehetne belőle komolyabb kapcsolat,mivel az érzés annyira különleges iránta.
2021. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem még ilyet, de még nem is láttam olyan pasit, amiről a #4-es beszél, pedig már nem vagyok fiatal.
2021. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem éreztem még ilyet.
2021. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!