Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik igazi szerelem foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi szerelem foglalt ember és szerető között?

Figyelt kérdés

Nem csak a harmadik-külső fél oldaláról alakul ki?

Létezhet, hogy egy házas ember valóban szerelmet kezd érezni?

Ez nem csak fellángolás?


2021. máj. 26. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Benne van a nevében is: SZERETŐ. Sokan a szerető kifejezést keverik a szexpartnerrel. A szerető nem feltétlenül csak a dugásról szól, hanem inkább arról, hogy olyan érzelmeket ad meg, ami már régen nincs meg otthon. Aztán ezzel vagy betelik arra a pár órára vagy sem. Viszont elég csalóka is a dolog, ugyanis a szerető csak pár órás hobbi kategória, ott nincs meg a napi rutin, a befásultság, a nyűg, a problémák. Ismerek olyat is, aki a szeretője miatt vált el, majd elvette, később meg ugyanaz lett a vége annak a házasságnak is. Addig könnyű élvezni a másikat, amíg csak a légyottokról szól, ezt ne feldje el senki!
2021. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

"De válás a lebukás után lesz, meg mert a másik fél már nem tud megbízni benne." Ez nem igaz, nem lehet általánosítani. Lebukás nélkül is választhatja a megcsaló a szeretőt, ha tényleg szerelmes. Nálunk így volt.


"Én úgy látom, hogy nagyon tepernek utána a feleségükért." Ha tepernek, az a megszokás és a gyerek miatt van, no meg a közös hitel/vagyon miatt.


"Sokan megbánják hogy megcsalták a párjukat." Max azt bánják meg, hogy lebuktak. Ha meg ők döntöttek a válás mellett, akkor nem bánják meg.



"Ha azt vesszük el, akit a legjobban szerettünk, hogy jöhet egy másik ?" Honnan lehetne azt tudni huszonpár évesen, hogy az igazit vesszük el? Sokan az első szerelmüket veszik el, pedig akkor még minden alakulóban van, a személyiségtől kezdve minden. Aztán rádöbbenünk, hogy talán mégsem ő az igazi, amikor megismerjük az igazi szerelmet.

2021. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Létezik, de ettől függetlenül még is az a ritkább eset hogy a szerető miatt borít a férj vagy a feleség jellemzőbb, hogy vissza akarnak menni vagy el sem akarnak válni amíg kenyértöréesre nem kerül a sor. Lapítás, hazudozás ezerrel.
2021. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Az én exemmel így volt. Megcsalta a barátnőjét velem, illetve hát csók nem volt, de érzelem, egymásra hangolódás nagyon. Másnap szakított a párjával és megkeresett, 2 évig jártunk, aztán ő dobott.


Van ilyen, de ha nem hagyja el a párját egyből, mittudomén nem lép le egy hét alatt, akkor nem igazi a szerelem köztetek. Egy ember bármit megtesz a szerelemért. Ha nem, az nem szerelem.

2021. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az a kérdező, akit megcsalt a férje és bevallotta, hogy szerelmes a másik nőbe? Látszik, hogy nagyon meg akarsz tenni mindent, hogy rendbe hozd, de szerintem itt inkább a férjednek kéne jobban tepernie, függetlenül attól, hogy szerintem esélyt sem érdemel.
2021. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Csak annak hiszik. Kevesen ugranak ki egy kapcsolatbol egy szereto miatt, 10% korul van. Arra a 10%-ra mondanam azt, hogy mindent megtesz a szerelemert. A tobbi csak behazudja, mert valamit mondani kell a masiknak, ha szeretne maga mellett tartani es tovabb hasznalni. Ez pedig par honap alatt kiderul. Aki akar, az lepni fog, aki pedig nem lep, az nem is fog. Ellenben rengeteg alkifogasa lesz. Az ilyen ember mindenkinek hazudik, a felesegenek, a szeretonek, sajat maganak is. Miert pont akkor lenne oszinte, amikor szerelmet vall? Csinalta azt mar korabban is es lathatjuk, mennyit er szamara. Bemondani persze bemondja, mert kell, de komolyan sose gondolja. Az ilyen ember onzo, es erdekbol tesz mindent. Leginkabb pedig akkor mutatja ki a foga feherjet, amikor lebukik. Ritka gusztustalan uzemmodba valtanak, amikor lehull az alca roluk.
2021. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

"Az ilyen ember onzo, es erdekbol tesz mindent. Leginkabb pedig akkor mutatja ki a foga feherjet, amikor lebukik. Ritka gusztustalan uzemmodba valtanak, amikor lehull az alca roluk."

De még milyen ijesztően aljas tud lenni némely köztiszteletben álló "tisztességes családapa" amikor beijed, hogy a családja és a környezete megtudja, nevetséges.

2021. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
16. Egyet kell hogy értsek veled, én pontosan ilyen voltam. Otthon hiányzott az izgalom, majd véletlenül találtam egy nőt, akivel pillanatok alatt egymásra hangolódtunk. Ő belém szeretett, én belé nem. Szex nem volt, de találkoztunk. Majd egyre kényelmetlenebbé vált a dolog, ugyanis én nem akartam elválni. Az elején azt mondtam neki hogy szeretem, pedig csak egy fellángoló valami volt. Majd 2 hónapig tartott az egész, és elmondtam neki hogy hagyjuk, nekem ez az egész nem megy. Pont ezért nem is feküdtem le vele, mert a lelkiismeretem nem engedte. Utólag is azt érzem hogy helyesen döntöttem, otthon meg újratervezés után rendbe raktam pár dolgot a házasságomban. 2 hónap volt, a másik nő is elfogadta, megbeszéltem vele is őszintén. Így senki sem sérült. Azóta sosem csinálnék ilyet!
2021. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
12es vagyok, nem igazán értem a lepontozást, de végülis mindegy. A történetben egyébként én vagyok a megcsalt feleség, ezért tapasztalatból írtam, amit írtam.
2021. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%
IGEN.
2021. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!