Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok alapján keres szeretőt egy kapcsolatban élő nő?

Figyelt kérdés

Nők véleménye érdekelne.

Akinek van tapasztalata.



2021. jún. 6. 07:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Én nem kerestem,csak elémpottyant.
2021. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
És mi lett együtt vagytok?
2021. jún. 6. 08:38
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Azóta elváltam,a szerető meg még képben van.
2021. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
#1 👍 elém pottyant🤣
2021. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Legyen normális, egyezzenek a vágyaink, tudjunk beszélgetni is, megbízható legyen.
2021. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Szexuális vonzalom és diszkréció.
2021. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Szeretonek szintén kapcsolatban lévő férfi a legjobb, mert neki is érdeke a diszkréció és nem telepszik rám.
2021. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
#1 jobb, mintha eléd pottyantott volna :D
2021. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez hülye kérdés. Szeretőt nem keres az ember. Hanem tényleg elépottyan, mint az első ahogy írja. Nem lapoz fel az emberlánya egy katalógust és nem választja ki a sok közül, amelyik legjobban megfelel az igényeinek. Hanem megromlik a kapcsolata, vagy csak egyszerűen régóta hiányzik belőle valami, amit jóesetben megpróbált megbeszélni a férjével, csak sok esetben mintha a falnak mondaná az ember lánya. Aztán egyszer csak felbukkan valaki. Munkatárs, haver, barát, régi ismerős, szomszéd vagy valaki.
2021. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Én se kerestem, csak szerelmes lettem. De nem lettünk szeretők. Helyette kerestem mást, hátha el tudom felejteni. Az egyik itt gyakorin beszélt lyukat a hasamba, úgyhogy belementem, a másik a környezetemben már egy éve bókolgatott, úgyhogy felszedtem. Egyikkel se volt jó, mert szerelmes voltam másba, úgyhogy elég hamar ki is léptem az egészből. A szempontom kb. annyi volt, hogy legyen esélyem velük szexre, ne pattitntsanak le, hogy bocsi, de olyan rusnya vagy, hogy bottal se piszkálnálak meg...A másik szempontom az volt, hogy ne rázzon ki a hideg az érintésétől. Ja, és nem akartam fiatal, gyerek nélküli házast. Ezt főleg olyan szempontból, hogy akinek gyereke van, az úgyse tud olyan egyszerűen kilépni, akkor se, ha rossz a házassága, de egy gyerektelennél nem támogatom a háremtartási törekvéseket. Tehát csak rossz házasságban élők vagy függetlenek jöhettek szóba. Kivéve azt az egyet, akibe szerelmes voltam, az ő házassága jó volt, de egy ponton túl már nem érdekelt volna.
2021. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!