Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Konkrétan mit jelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mit jelent az érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés
Valószínűleg sokaknál más a határ, mint a fizikai megcsalásnál is, de Nektek mi számít annak? Flört vagy udvarlás, ha nem megy tettlegességig már az például? Vagy csak ha érzelmei is vannak más iránt?
2021. jún. 20. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Van egy kollégám, aki olyanokat írt nekem, hogy bezárkózna velem az irodájába, ha választhatna engem venne felségül. Na ezzel szerintem durván megcsalta a feleségét érzelmileg
2021. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi csinálunk. Nem szexelünk, nem csókolózunk, ha találkozunk is, az mindig csak pár perc, az sem kettesben, hanem nyilvános helyen, csak hogy lássuk egymást. Például egy közös ismerőshöz "véletlenül" pont akkor ugrik be egyikünk, ha a másik is ott van, meg ilyesmik. Heti 3-4szer chatelünk, flörtölünk, "udvarolgatunk" egymásnak, ki lett mondva, hogy mindkettőnk akarja, de nem lehet. Húzzuk egymás agyát. Mindketten házasok vagyunk. Rajta nem múlik semmi, bennem még van annyi gátlás, hogy nem fekszem le vele, de napról napra nagyobb a kísértés. Szóval ezt hívják érzelmi megcsalásnak.
2021. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mással beszéled meg a problémáidat, ha valami jó történik veled, elsőként a másikkal osztod meg, nem a pároddal. A másikkal jobban szeretsz lenni, mint a pároddal, vágyakozol a másik iránt (pl. hogy összejöttök). Flörtöltök, becézgetitek egymást...Ilyesmi...Nálam az is nagy mérföldkő volt, hogy kimondtam magamban, hogy ,,szeretlek”, persze már ezelőtt is tudtam, hogy megcsaltam érzelmileg a páromat..
2021. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!