Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, eddig felhőtlen volt a kapcsolatunk azonban ez most megingott bennem. Szombaton ejszakas voltam, a baratnom mondta hogy elmegy ismeroseinkel bulizni mondtam hogy menjen csak vigyázzon magára. Hajnalba azonban küldott egy képet amin egy sráccal volt, akivel én még egyszer találkoztam tehat nem is ismerem szinte. Ez nagyon furcsa volt de azt mondta hogy csak egy képet csinaltak mas nem tortent. Masnap amig zuhanyzott beleneztem a telefonjaba es lattam messengeren beszeltek is azota, volt meg egy kep amit a lakasunkba csinaltak es a parom a srac pulcsiaba volt, a kep alatt irta a srac hogy torold ki ... megne lassa. Ezek utan kiakadtam, a parom azt mondja hogy feljottek egy felorara de szinte vegig kint ultek az erkelyen ultek ahol barki lathatja oket es nem tortent semmi mas. Mondtam neki hogy csalodtam benne de vegeredmenybe megbocsaktottam neki. Viszont azota se tudom eldonteni hogy ennyibe kellett volna hagynom csak, ez mennyire szamit megcsalasnak? Hiszen senki sem tudja mitortent valojaba, magatol meg else mondta volna.

2021. jún. 21. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha a párod a srác pulcsijában volt, akkor van egy olyan gyanúm, hogy nem csak annyi történt, hogy poénból felpróbálta.
2021. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincs bizonyítható megcsalás, így nem kéne annak kezelni. Azt kéne tisztázni, hogy nagyon nem korrekt ilyen szitukba belemenni egy komoly, 5 éves kapcsolatba. A "töröld ki meg ne lássa" meg vagy arról árulkodik, hogy van valami vagy arról, hogy ki lettem pofázva vagy a kapcsolatunk egy vadidegennek, ami szintén nem korrekt. Meg kell mondani, hogy a jövőben az ilyenek nem lesznek tolerálva, ne csinálja, mert onnantól annyi.
2021. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez NAGYON fura... :D A srác pulcsijában, sosem láttad a srácot, tehát nem is valami gyerekkori barát stb. De minek küldi el a képet neked? Lelkiismeretes furdalás?
2021. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A titkolózásnak mindig oka van. Nálam ez már elég lenne ahhoz, hogy kirakjam. Nem most jöttem a falvédőről.
2021. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt allitja hogy ezert nem mondta el mert en feltekeny tipus vagyok
2021. jún. 21. 10:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod nem ismered a srácot...mit keresett egy vadidegen sráccal a ti lakásotokban... megcsalás az, amit te annak tartassz. Ráadásul ha a saját lakásotokban történt az eset...minek vette volna fel valaki más pulcsiját neki nincsenek a lakásotokban ruhái? Elég kamu szagú a kérdés..vagy 12 évesek vagytok.
2021. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

A megcsalásra ugrok, na fe ez a történet elég ártatlannak tűnik.

Gondolom, fázott a barátnőd, a srác pedig kölcsönadta a pulcsiját, és esetleg, mivel amúgy nem szoktak találkozni, a srác hazakísérte, hogy utána pulcsival együtt megessen haza. Azért az ritka, hogy valaki hazavigye azt, akivel etye-petyézik, miközben 2 méterre alszik a párja…

Lehet, hogy azt hitte, örülni fogsz, hogy újra látod a srácot, és ezért küldte a képet - mert az szintén nem jellemző, hogy direkt kompromittáló képeket küldözget valaki magáról.

2021. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
*na de
2021. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6os lehet hihetetlen de igaz, még énse akarom elhinni

Az utolsónak: nem olvsstal figyelmesen, dolgoztam tehat nem voltam otthon

2021. jún. 21. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondta el, mert feltékeny tipus vagy? Oh, még ez is a te hibád? :D Főnyeremény a nőd.
2021. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!