Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rosszul reagálok a helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul reagálok a helyzetben, vagy ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem szépítek, megcsalt a párom(férfi). El is hagyott, csak mire kiderült, már nem volt kiért elhagynia, mert a csaj "visszalépett" és maradt a házasságában...

mi pedig "újra" együtt voltunk.

Viszont, tartják a kapcsolatot. Írásban, néha telefonon. MÁr ezt is nehéz volt elfogadnom, de megtettem.

Úgy érzem a párom nem érzi a tettének a súlyosságát... mivel mindig azzal jön, hogy őt is megcsalta az exe, ráadásul a legjobb barátjával, és ő nem szólt semmit...úgy gondolta, jolvan ez így....

Basszus! ha Ő anno ilyen "hülye" volt...attól még nekem nem kell annak lennem! Én nem fogom jó szemmel nézni annak a kis "dögnek" a jelenlétét, aki kikezdett a párommal, majd "eldobta".... mert ha kitartott volna mellette, és komolyan szerette volna őt, úgy ahogy a párom, akkor is fájt volna persze...de másképp néznék rá...

a párom meg csak a vállát vonogatja...de továbbra is beszélgetnek, ha lehet.


A kérdésem pedig: én jogosnak tartom, hogy tudni akarok párom minden "lépéséről", ha már nem volt képes megszakítani vele a kapcsolatot. Viszont úgy érzem, hogy a párom ezt korlátozásnak veszi, mert rákérdezett, hogy a többiekkel folytatott beszélgetésekre is kíváncsi vagyok-e. Mondtam neki, hogy csak a volt szeretőjével folytatottra....

bízom benne...de a csajban nem! ezért szeretném ha szem előtt "lennének"....mert a megcsalás előttem zajlott...úgy hogy semmit nem vettem észre belőle....


Jogos vagy nem a kérésem, és az "ellenőrzésem"?

Aki esetleg volt ilyen helyzetben, tudna írni?

De minden tapasztalatot elfogadok!

köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 20. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eljátszotta a bizalmad, megcsalt és te megbízol benne? Én már ezt sem értem, hogy őszinte legyek. Lehet le leszek szavazva, de ilyen esetben tepernie kéne, és az a minimum, hogy megszakítja a kapcsolatot azzal a nővel. Nem ellenőrizhetni kell, hanem ultimátumot adni. Nyilván, ha van gyerek a képben (erről nem írtál, csak találgatok), akkor érthető, ha nem akarod elhagyni, de ha nincs, én biztos kivágtam volna, és keresnék olyat, aki megbecsül. Az, hogy őt is megcsalták, nem jogosítja fel semmire, főleg, ha nem te tetted ezt vele. Pont, hogy tudnia kéne ezek után, mennyire gerinctelen dolog.
2016. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj, de én nem voltam hajlandó végigolvasni ezt a történetet, mert ez sajnos siralmas sztori...

Annyit kérdeznék: MIT KERESEL MELLETTE????? MIÉRT VAGY VELE???? ENNYIRE BECSÜLÖD MAGAD??? Tartja a nővel a kapcsolatot, azzal akivel megcsalt és akinek a karjaiba rohant volna, ha a csaj nem utasítja vissza, és te ennyivel megelégszel? H beszéljenek de tudj a lépéséről?! Nem sz*rhatsz ennyire bele a fészkedbe! Ěs magadat is pofon köpöd? Könyörgöm, millió férfi van a világon aki normális kapcsolatra vágyik és te egy ilyen szélhámos mellett pazarolod az idődet?

Tudod mit tégy? Hagyd el!!! Azonnal!

2016. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ne a nővel foglalkozzál. Felrelépett kis idő múlva újra félrefog. Téged lúzernak tart meg nem is akar elhagyni mert még egy ilyen bocs hülyét nehezen találna.
2016. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3! Tökéletesen megválaszolta!!! Így van: Miért hagyna el téged? Megcsalt egy nővel (továbbra is megfog, ha úgy adódik), te visszafogadtad őt és amilyen eszetlen vagy vissza is fogod, csak az a feltételed h tudd, h hol van (miért ha tudod h a nővel van akkor mi változna?!), mosol,főzöl rá, gondolom a hálóban is megadod neki amit szeretne... Miért hagyna el egy ilyen butus nőcskét, ha mellette élheti közben a saját világát?! Ostoba lenne... :D
2016. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! gondolom ép eszű ember ezt tenné...én meg azt hiszem nem vagyok teljesen az....

voltak állítása szerint gondjaink, amiről nem szólt...gondolat olvasó meg nem vagyok még...

én elmondtam Neki, nem minden kapcsolatomban voltam hűséges...de miután volt egy szeretői kapcsolatom, rádöbbentem, hogy ezt nem tehetem! nem rondíthatok bele más kapcsolatába, és nem menekülhetek máshoz, ha baj van a kapcsolatomban! szóval így indultam ennek a kapcsolatnak, hogy tudta ezt, mert elmondtam Neki, és tudta, hogy nem teszem meg, mert minden problémám, kételyem, félelmem elmondtam neki...

a dolog meg a visszájára fordult... Ő ezt nem díjazta, inkább panaszkodásnak vette... amitől "besokallt"....

szóval én nem tettem meg vele, és nem is fogom, mert nem vagyok képes rá.

A gyerek nem közös, az előző kapcsolatomból van...de ez is visszatartó erő, mert nem jó az állandó változás a fiamnak... és úgy vagyok vele, ha ez a kapcsolatom nem működik, nekem nem kell más! mert "belefáradtam"

2016. jún. 20. 08:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértés NE essék! nincs a nővel...mert az lenne az utolsó közös napunk.... ezért akarom tudni, hogy biztos nincs vele!
2016. jún. 20. 08:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged konkrétan lábtörlőnek használnak, széjjel taposnak, megaláznak és még le is köpnek gyakorlatban, és te ehhez mosolyogva asszisztálsz, csupán annyit kérve, hogy "legközelebb kisebbet köpj, drágám, kérlek". Azért vagy ebben a helyzetben, mert hagyod magad. Ennek a patkánynak ott kell volna rácsapni az ajtót a képére, amikor megpróbált visszajönni. Én kiröhögtem volna, hogy mekkora szánalmas helyzetbe hozza magát, te meg belemész ebbe a szánalmas helyzetbe. Kapd már össze magad! Úgy kezelnek, ahogyan hagyod magad kezelni. Dobd ki a férget, és szebb lesz minden.
2016. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mellesleg szerinted hány tizedmásodpercig fog veled maradni azután, hogy a csaj legközelebb kitalálja, hogy legyenek újra együtt, szakít a férjével? Én durván 2 tizedet adok neki, és már rád lesz csapva az ajtó, miközben kiviharzik a táskáival. Ne alázd már meg magad ennyire egy farokért.
2016. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod megérett a cserére.
2016. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan ennyivel beéred, h "nincs a nővel csak beszélgetnek"? Komolyan kérdezem és ne haragudj ezért, de te józan ésszel gondolkodsz vagy ennyire megzavarodtál? Olyan nővel tartja a kapcsolatot akivel megcsalt és akihez azért nem tudott menni mert a csaj nem akarta és neked ez így tök rendben van a feltétel annyi, h ne csaljon meg vele újra? :D Idők kérdése, de hajrá, alázd magad és csinálj magadból lúzert! Tulajdonképpen nem is értem miért panaszkodsz! Te választottad ezt az utat! Ha lenne annyi eszed, h kidobd, akkor egy normális kapcsolatot is kezdhetnél, de akinek ennyi esze van önmagához, arra azt gondolom, h meg is érdemli!
2016. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!