Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi más nővel találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi más nővel találkozgat, mert rossz a kapcsolata, majd megjavul a kapcsolat közben, akkor a másik nőt elküldi?

Figyelt kérdés
Sok volt a vita, a feleség féltékeny volt, a férfi pedig talált egy másik nőt, de végül valahogy mégis megjavult a kapcsolata, újra tökéletes minden. Ilyenkor az új nőt elküldi a férfi? Vagy megtartja szeretőnek? Járt már így valaki?
2021. jún. 25. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
A kapcsolat nem javul, marad a langyos...
2021. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ideig óráig biztos,mert mardossa a bűntudat,de utána ugyanúgy lesz másik.
2021. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy megjavul,meg újra szexel velem,meg újból készséges stb…Soha nem lesz jobb,csak illúzió,az újat meg dehogy dobnám ki,már miért is tenném.
2021. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mono- vagy poliamór. Én biztos nem küldeném el, csak mert egy máaik kapcsolatom helyre jött. Mintha nem lehetne csak egy kapcsolatom. Pedig én sok emberrel tartok kapcsolatot és jól működnek egymás mellett.
2021. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Ha rossz kapcsolat miatt kezdett keresni, de a kapcsolat megjavult, attól még az új nem lesz rossz.
2021. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen :/ Nálunk a párom bejelentette a feleségének, hogy elköltözik.Aztán a gyermek sírva fakadt... Gyerek ellen nem harcolunk, és bele sem kellett volna egy ilyen kapcsolatba mennem. Tudom, hogy nagyon nehéz út előtt áll és nem hiszem hogy sikerülni fog neki rendbe tenni a dolgokat. Szóval azt hiszem hogy ahol a nő nem akar válni ott marad a pasi a szerető pedig repül
2021. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!