Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férjes asszonnyal van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes asszonnyal van, nagyon jó kapcsolatom, a barátnőjének a lakásában találkozgatunk stb, már két éve. Kértem váljanak el a férjétől. Erre annyit mondott "Hát ez az" mire tudjam vélni ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 22:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát még ezt sem tudod!
2021. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Az óta is folyik közöttünk minden a szexet nagyon élvezi velem azt mondja a férje nem tudja kielégíteni, nem áll fel neki. Velem jó az élete de válni ? Hát ez az! Mire tudjam ezt vélni.
2021. febr. 11. 22:10
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pénzügyek, a gyerekek meg az évek összetartják. Meg mert te nem kellesz annyira neki, hogy érted otthagyja.
2021. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Már értem akkor szakítani fogok vele, 27. évemben vagyok, más képen kell nekem is ebben az időben gondolkodnom. Szeretnék házasságot kötni és családokat. Talán sikerülhet még nekem. Köszönöm szépen még egyszer a felvilágosítását.
2021. febr. 11. 22:25
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Akkor pláne nem értem, hogy mit remélsz egy házas nőtől, aki megtapasztalta milyen a házas élet és lám, kijárkál belőle...

Idődet pazarolod. Ha szerelmes lenne, már elment volna a férjtől, nem fogod őt meg úgy, hogy kapcsolatban gondolkodna veled.

2021. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
Feltérelezem, egzisztenciálisan sem tudsz annyit nyujtani, mint a férje...
2021. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A férje alkoholista, és beteg ember, ráadásul hol dolgozik hol nem dolgozik. Én egy alkalommal láttam, nem is akartam elhinni , hogy a felesége az a nő, akivel én jobban vagyok jóban rosszban.De akkor miért ragaszkodott hozzám? Volt amikor két hétig nálam élt, ott hagyta a férjét. Ígérgetett eleinte mindent, hogy elválik, és amikor kértem erre na akkor mondta " Hogy ez az" Jó volt vele lenni, én nem iszok szeszt alkoholt, erről meg is tudott győződni. Bár én mérnökként dolgozom, Ö bolti eladóként. És sokszor mondta nekem hogy fura neki, hogy egy mérnökkel csalja a férjét. Ma nem találkoztunk de telefonon hívott de már nem fogadom a hívásait ezek után. Jól teszem.?
2021. febr. 11. 22:51
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Lekoptatod ahelyett, hogy megbeszélnéd vele.Nagyon oda lehetsz érte.

Amikor mondta, hogy "ez az" akkor miért nem kérdezted meg hogy az mit jelent??

2021. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

"Ma nem találkoztunk de telefonon hívott de már nem fogadom a hívásait ezek után. Jól teszem.?"

Na én már tudom miért nem akarja érted ott hagyni a férjét. Mert csöbörből vödörbe..

Gyakorin kérdezel mi miért van,

2ev "kapcsolat" után így intézed, hogy már nem veszed a telefont..barátnőnél találkoztok holott 2 hetet már nálad élt.. Stb.. Biztos lehetne sorolni.

Nekem ennyi elég is.

2021. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

A Hat ez az! valoban rosszat jelent a szamodra, de meg csak nem is azert, mert tobbet nyujt a ferje.

Szereti, mint embert. Vagy ragaszkodik hozza. Sajnalja, felelosseget erez iranta. Sokan nem ulnenek fel a szoke herceg feher lovara, akkor sem, ha otthon minden rossz.

2021. febr. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!