Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titkos szexkapcsolatból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos szexkapcsolatból lett szerelemben érzelmek kezelése- van benne tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

férjnél vagyok, és a férjem impotenciája miatt titokban szeretőt kerestem magamnak. Kifejezetten heti egy alkalomra, csak szexre. A szeretőm is házas, ő pont azt a hiányérzetet akarta pótolni, amit én. Néhány alkalom után kiderült, hogy egymásba szerettünk. Válni egyikünk se akar( a szerelem ellenére sem, mert az otthoni szeretet megmaradt ill. az én férjem már nagyon idős, a csalásnál is tisztességtelenebb lenne elhagynom ) az erkölcsi részt pedig már akkor elengedtük, amikor regeltünk arra az ismerkedős portálra, ahol találkoztunk. Az otthoni kapcsolataink kicsit ’simábbak’ lettek, mióta egymásra találtunk és tisztáztuk, hogy ez- kölcsönösen- nem csak szex. Ami problémát okoz, az az, hogy heti egy alkalomnál többet nem nagyon tudunk találkozni, a hiányt próbáljuk pótolni telefon beszélgetéssel, sms-sel, maillal, de hol egyikünk, hol másikunk küzd hiányérzettel; és ez elsősorban nem szex hiány, hanem az együttlét, a közelség hiánya(sose gondoltam volna, hogy egy titkos, lopott séta ennyire fel tud tölteni érzelmileg). Még nem állt be az egyensúly, kb 3 hónapos a viszonyunk. Akinek van ilyen téren gyakorlati tapasztalata, az megosztaná velem? Most talán még idegesebb, feszültebb vagyok, mint amikor a szex hiányzott, és úgy látom, nála ugyanez a helyzet. Nem szakítani akarunk, hanem az érzelmeinket ’kontrollálni’ valahogyan.



#szerelem #szerető #megcsalás #szexkapcsolat #szexkapcsolatból lett szerelem
2021. jún. 26. 09:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mi anno csak motelba jártunk, összesen végülis csak négy alkalommal voltunk együtt. Érkezni külön, távozás már nagyjából együtt, csak más irányba. A telefon téma nálam sem zavaró, nem nézegetjük egymásét. Miután elvált, már nála találkoztunk néha, de akár ott is megláthatna bárki, bár elég csendes helyen van a lakás. Az érzelmi része az elég gyorsan kialakult közöttünk, bár igazából öt évig kerülgettük egymást. Kb akkor ment férjhez, mikor megismertem, akkor még nem is gondolt egyikünk sem ilyesmire. Azt egyszer csak derült égből villámcsapás és már ott tartottunk, hogyha dúl a szerelem 🤷‍♂️
2021. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#10:úgy érted, hoyg sok éve vany szexkapcsiból lett szerelmes kapcsolatod és mellette házas vagy? Vagy arra utaltál, hogy szexkapcs, kordában tartott érzelmekkel? Mi tart sok éve? Igen, lehet, hjogy laza hancúr, csak azért kavar fel mindkettőnket, mert mindkettőnknek új a szitu is, nem csaltunk még. Vagy az az új, hogy lettek érzelmek, nem így terveztük.:)
2021. jún. 26. 10:29
 13/28 A kérdező kommentje:
#11: akkor jól értem, hogy a 'lebukás veszély' igazából nem volt semmi konkrét, hanem csak a 'félelem a lebukástól'? Mert az, hogy meglát valaki ismerős, hogy bemégy egy házba vagy kijössz onnan- ez még elég jól kidumálható, nem?
2021. jún. 26. 10:36
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy konkrét nem, de soha nem lehet tudni, hogy ki, hol vagy mikor lát meg. És nem csak hozzá mentem, néha máshol is találkozunk.
2021. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez a 'házon kívül találkozás' nagyon veszélyes lehet:)
2021. jún. 26. 10:47
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
12-es Nálunk a szerelem sosem volt téma, mert az elején tisztáztuk, hogy ez csak szex, nem lesz kapcsolat. Aki (pld. én) elkezdett többet érezni, azt magában rendezte, lehet, nála is volt ilyen, de ilyesmiről nem beszélünk.
2021. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Sajnos az esetek nagy részében csak arra volt lehetőségünk, mert se hozzá, se hozzám nem mehettünk, a motel meg nem olcsó és a szervezésű sem egyszerű 😇 úgyhogy legtöbbször autóban randiztunk egy aránylag csendes, sötét parkolóházban. De az sem volt veszélytelen.
2021. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#16: hát, nekünk nem volt ennyi eszünk. Szex közben az én számon csúszott ki először, hogy 'szeretlek', de azonnal jött a válasz, habozás nélkül, hogy 'én is szeretlek'. Most már ezt a szitut próbáljuk valahogyan menedzselni.
2021. jún. 26. 10:51
 19/28 A kérdező kommentje:
#17:igen, értlek. Egy parkolóban összegabalyodást nehéz megmagyarázni.Ennél még egy kézen fogás nélküli parkbeli sétát is egyszerűbb.:)
2021. jún. 26. 10:58
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyik se egyszerű 🤷‍♂️ de mondhatni ez van, ezt kell szeretni. Valahogy majd lesz egyszer.
2021. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!