Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Titkos szexkapcsolatból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos szexkapcsolatból lett szerelemben érzelmek kezelése- van benne tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

férjnél vagyok, és a férjem impotenciája miatt titokban szeretőt kerestem magamnak. Kifejezetten heti egy alkalomra, csak szexre. A szeretőm is házas, ő pont azt a hiányérzetet akarta pótolni, amit én. Néhány alkalom után kiderült, hogy egymásba szerettünk. Válni egyikünk se akar( a szerelem ellenére sem, mert az otthoni szeretet megmaradt ill. az én férjem már nagyon idős, a csalásnál is tisztességtelenebb lenne elhagynom ) az erkölcsi részt pedig már akkor elengedtük, amikor regeltünk arra az ismerkedős portálra, ahol találkoztunk. Az otthoni kapcsolataink kicsit ’simábbak’ lettek, mióta egymásra találtunk és tisztáztuk, hogy ez- kölcsönösen- nem csak szex. Ami problémát okoz, az az, hogy heti egy alkalomnál többet nem nagyon tudunk találkozni, a hiányt próbáljuk pótolni telefon beszélgetéssel, sms-sel, maillal, de hol egyikünk, hol másikunk küzd hiányérzettel; és ez elsősorban nem szex hiány, hanem az együttlét, a közelség hiánya(sose gondoltam volna, hogy egy titkos, lopott séta ennyire fel tud tölteni érzelmileg). Még nem állt be az egyensúly, kb 3 hónapos a viszonyunk. Akinek van ilyen téren gyakorlati tapasztalata, az megosztaná velem? Most talán még idegesebb, feszültebb vagyok, mint amikor a szex hiányzott, és úgy látom, nála ugyanez a helyzet. Nem szakítani akarunk, hanem az érzelmeinket ’kontrollálni’ valahogyan.



#szerelem #szerető #megcsalás #szexkapcsolat #szexkapcsolatból lett szerelem
2021. jún. 26. 09:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Innen is csókoltatom azt az erénycsőszt, aki

1) először lekurvázott,

2) majd jelezte, hogy az ő farka nagyobb, mint a szerelmemé

3) és ha ő megdug, akkor tutira elfelejtem a fickót.

4) Ja, és néptelen környéken lakik, ha hozzá járok rendszeresen, senki nem fog észrevenni.

5) Letiltott.


Érdeklődnék: mi a fenére volt ez jó?


Hálás köszönet azoknak, akik nyilvánosan válaszoltak, nyormálisan, értelmesen.

2021. jún. 26. 11:18
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hülyék mindenhol vannak 🤷‍♂️ nem is kevesen.
2021. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Beszéljetek sokat. Nekem.az segített. Minden este kb a szeretőmmel aludtam el. Fixen minimum egy óra beszélgetés.
2021. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
#23: és hol volt addig a Te és a szeretőd párja? Mert én talán még meg is tudnám oldani a telefont, de ő már sokkal kevésbé, mert kicsi lakás, vékony válaszfalak. Ő sokkal inkább szem előtt van, pár nap alatt lebukna...Ezt Ti hogyan kezeltétek?
2021. jún. 26. 17:18
 25/28 Senior Séf ***** válasza:
72%
A szerelmet képtelenség kezelni. Teljesen természetes igény, hogy ott legyen a másik, amikor szükség van rá.
2021. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat minenkinek. Tulajdonképpen megerősítettétek azt, amit eddig is tudtam: a dolog ott lett elcseszeve, hogy hagytuk, hogy szerelem legyen belőle, ráadásul kölcsönös és kölcsönösen bevallott. Ettől kezdve már csak lavírozni lehet a különböző akadályok között, kihasználva a 'lehetőségeket'. Igaza van a 25-nek, képtelenség kezelni...:) Szép estét nektek!
2021. jún. 27. 20:11
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Én már másfél éve ebben a cipőben járok a pasimmal. Nagyon nehéz volt kontrollálni az érzelmeket, de sajnos fizikailag lehetetlen irányítani ezt a dolgot. Én sem akartam beleszeretni, meg ő sem, próbáltuk jegelni a dolgot, nem találkozni, nem beszélni, stb. Ő is kapcsolatban él, én pedig férjnél vagyok. Egyikőnk sem tud kilépni a kapcsolatából még. Most sem könnyű, főleg, hogy a férjem haverja, és ha esetleg közös program van, na akkor a legnehezebb. Gondold meg, hogy belemész-e ebbe az egészbe, vagy inkább erős leszel és búcsút mondasz neki. Mondjuk nekem nem sikerült, tényleg olyan, mint egy drog :) Én 47 vagyok, ő pedig 38
2021. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#27: Köszi, hogy írtál. sajnos, most már nem opció a szakítás, mert már igazán benne vagyunk, viszont még a korlátokkal együtt sem olyan rossz, hogy késztetésünk legyen a szakításra.Ráadásul mi mindketten tudjuk, hogy én 100%, hogy nem akarok kilépni a házasságból, nála meg kb 80%. Tehát nekem pl. azt az egyensúlyt kell megtalálnom, ami a szeretőmmel együtt növeli a komfort érzetünket ill. engem lenyugtat annyira, hogy a házasságom -a mostani érzelmi szintjén, de szex nélkül-zakatoljon a továbbiakban is. Tudod, hogy most nekem mi a feladat ebben a viszonyban? Az sms-ek korlátozása. Nekem fontos lenne az, hogy bármikor , és naponta többször is elengedhessek egy-egy sms-t és kapjak is rá választ. Ez a pár üzi engem feltölt. Őt viszont zavarja az sms, mert úgy érzi, hogy szeretne is válaszolni és tudja , hogy én várom is a választ, de olyan szoros felügyelet alatt van, hogy a sok sms esetleg lebuktathatja.Tehát még a távolságban is ami engem töltene, az őt frusztrálja. A múlt héten már azt csináltam, hogy kitöröltem a számot( nem tudom fejből) tehát egyszerűen fizikailag akadályoztam meg az sms küldést, és így kénytelen voltam megvárni, amíg ő jelentkezik. És most jön a poén: amikor beszéltünk legközelebb, akkor szóbakerült az sms, és mondtam: tudom, hogy zavar. Erre a válasz:'nem , már nem zavar, szeretlek és örülök, ha látom, hogy gondolsz rám. Most már hiányoznak az sms-ek, csak nem mindig tudok válaszolni.' Szóval látszik, hogy már változnak az elvárásaink ill. már mást látunk megengedhetőnek, elfogadhatónak, és ez egyenes út lehet a lebukáshoz. :( Szóval igazad van, olyan, mint a drog.:) Ami téged illet:nem akarsz vagy nem tudsz kilépni a házasságból?
2021. júl. 3. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!