Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ötletet szeretnék a szeretős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletet szeretnék a szeretős talikra?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy srácot,akivel legalább 1 évig sms-eztünk. Neki is és nekem is van kapcsolatunk. Most eljutottunk oda,hogy csak sexet szeretnénk egymástól. Ő azért,mert szereti a sexet(nem tudom otthon minden ok e náluk) én meg azért,mert egyrészt jó pasinak tartom másrészt a kapcsolatomban már kicsit egyhangú a sex és teljesen mást szeretnék. Mindegyikünk tud mindent a másikról. Hetente lehet találkoznánk. Eddig nála voltunk. De rossz így bújkálni,mert őt is és engem is ismernek a környéken. Tudtok tanácsot adni,hol lehetne összefutni arra a kis órácskára? Ki hogy oldja meg? Tudom ott az autó,a természet... Bírom az extra helyeket,de mondjuk 1 óráért nem megyünk panzióba meg ilyen helyekre.


Igen,tudom,h nem szép amit csinálunk,de nekünk így jó. A kapcsolatunkból nem szeretnénk kilépni.


Várom az ötleteket! :)



2021. júl. 8. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Légyszi a lakasan. És legyszi hagyj mar valami jelet a nőjének h kiléphessen a képbol.
2021. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A pasik jobb a szervezésben, kérdezd meg a pasidat, hogy van-e ötlete, hogy hova menjél a szeretőddel. Biztosan lesz ötlete.
2021. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul még mindig szex a szex.
2021. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pasik szexet akarnak, nagyon kretívak tudnak lenni. Hagyd, hogy ő találja ki. Ha már ennyire muszáj ezt..
2021. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom a pasi sem tud kitalálni semmi jót, azért van a kérdés.
2021. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Tipikus nöi fantázia, ha foglalt pasi akar töle szexet, akkor azt képzeli, hogy azért mert otthon a pasinál nincs minden rendben és a nöje biztos csúfabb is és amúgy is elege van belöle, és ö lesz majd az új feleség.... vagy választott

Van elég sok pasi aki csajozós és szereti a változatosságot.

2021. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia 6-os! Én tudom, hogy ő szimplán a dugás miatt keres. Nem akarunk többet egymástól.
2021. júl. 8. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, kiderül és ott maradtok egymásnak…bár ha csak dugasra kellesz neki, az nem lesz egy tartalmas kapcsolat.
2021. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
remélem lebuksz te fiatal picsa . inkább vallj szint az asszonyának mekkora hülye a pasija hogy mást dug.
2021. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol írta hogy fiatal?
2021. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!