Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihasznál vagy többet szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál vagy többet szeretne?

Figyelt kérdés

3 hónapja folytatok szeretői viszonyt. A sráccal már régebb óta ismerjük egymást látástból. Barátnője van, már lassan másfél éve. Egy félresikeredett buliban összekeveredtünk és lefeküdtünk. Nem fűztem hozzá nagy reményeket. A buli óta mindennap beszélünk és sokszor találkozunk. A barátnője persze nem tud semmit, mert ő más városban tanul. Hétvégente alkalma lehetne hazajönni, de a srác nem akarja. Ezért honaponta egyszer, ha találkoznak. Engem becézget, találkozókat beszélünk meg, bemutatott már szinte az összes barátjának. Ez már rég nem egy egyéjszakás kaland, hanem több.

Van olyan alkalom, amikor a találkozón szimplán, csak beszélgetünk, filmet nézünk és bújunk, semmi testi kontakt, a csókot kivéve.

Érzelmileg nagyon labilis a srác, mert megkérdeztem tőle, hogy mi célja van még a barátnőjével, amire a következőt mondta:

Nem tudja, mert valamikor tök jól érzi magát a lánnyal, van amikor meg hetekre nagyon rossz az egész. Szakítana, de nem tud, mivel már régóta együtt vannak és kötődik hozzá. Azt mondta, idő kell neki, hogy eldöntse merre felé mozdul ez az egész és igazából az a kapcsolat leszálló pálya. Ezt már 2 hónapja mondja.

Nekem annyit mondott, hogy még soha nem csalta meg a barátnőjét idáig, nagyon megfogtam őt.

Nem gondoltam volna soha, hogy egyszer bele fogok menni egy ilyenbe, hiszen eddig én is elítéltem ezt, de sajnos beleszerettem a fiúba.

Ha valakinek van ilyen téren tapasztalata vagy tanácsa nagyon szívesen meghallgatnám vagy kikérném, mert jelenleg rosszu érzem magam, ebben a szerelmi 3szögben. :(

TUDOM, HOGY NEM SZÉP DOLGOT, AMIT TETTEM. KÍMÉLJENEK AZOK, AKIK AZÉRT JÖNNEK, HOGY ELKEZDJENEK ÓCSÁROLNI!



2018. dec. 10. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyes a srac. Teged csal a havonta egyszer latott "baratnojevel", es neked van lelkiismeretfurdalasod?
2018. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Aki egyszer képes félre kefélni, az félre fog később is.

Akár a te részedről, akár az ő részéről.

Annak a kapcsolatnak sosem lesz vége, és ezt te is tudod jól. Nem fogja lezárni a pasi. Ha igazán veled akarna lenni, nem húzná már három hónapja.

Jól érzi magát veled, mert egy ingyen punci vagy a farkára, még annak ellenére is, hogy nem mindig az van veled. De csak ígérgetni fog, tenni ellene nem fog semmit sem.

Beleélheted magad, hogy annyira komolyan akarna tégedet, de hidd el, csak álom világ marad.

Aztán mi lesz ha egyszer téged is megfog unni?

Téged is simán csalna a hátad mögött..


Ismerek lányba is ilyent, pontosan exemet:

Szexel jött össze egy sráccal, úgy hogy volt pasija.

Majd egy másikkal félre kúrt és megcsalta a gyereket 10 hónapos kapcsolat után.

Ha hülye vagy, és úgy is az leszel, vele maradsz, megérdemlitek egymást.

2018. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom, hogy kérdőre vonom, hogy döntse el mit akar. De félek a reakciótól.. :/
2018. dec. 10. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát minden havernak bemutatott, és a szemük se rebbent.

Az azért van, mert megszokták már, hogy mindig mással van, és csalja a nőjét.

2018. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Na igen, utolsó ez a másik amit megakartam jegyezni, hogy a haverok nem szólnak rá semmit? Akkor eléggé hozzá lehetnek szokva, hogy fűvel fával csalja a barátnőjét.
2018. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kislány ne legyél naiv. Ez a pasi nagyon hülyének néz. A legszebn kifogása az, hogy azért nem szakít a lánnyal, mert régen együtt vannak. Ha 20 év és két gyerek mellett mondaná az is más lenne.
2018. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A srác kötődik a jelenlegi csajához és megszokásból nem lép ki, mert fél a változástól (sok ember fél tőle).

Bár kérdés, ki most a hivatalos barátnő, ha bemutatott téged a haverjainak?


Ne érts félre, nem akarom adni a lovat alád, de ezek alapján inkább te vagy a hivatalos. Viszont az a baj, hogy ezzel a "megtartom a régit is, de pótléknak jó az új is, amíg a régi távol van", iszonyat gyáván viselkedik. Fél konfrontálódni azzal, hogy bizony egyikőtöket ki kéne zárjon az életéből.


Exem is gyáva volt nekem megmondani, hogy a volt barátnőjét szereti még mindig, ezért inkább félrement vele és őt meg beetette, hogy elhagy engem. Ezt az állapotot fenntartotta néhány hónapig, mert gyáva volt odaállni és megmondani az egyiknek, hogy kössz, de mással akarok lenni. Ennek az lett a vége, hogy beesett a két szék közt a pad alá.


Szóval, bocs, hogy ilyen tapló leszek: de a pasi GYÁVA!!!


Kérdés: TE mit akarsz?? Kapcsolatot, vagy neked jó ez a szeretősdi? Leírásod alapján kapcsolatot akarsz.


Nos akarsz te egy olyan emberrel lenni, aki képtelen a haldokló kapcsolatát lezárni, mert fél a másiknak megmondani, hogy nem akar vele lenni? Vagy neked megmondani, hogy bocs, csak kellemes pótlék vagy?


Ezen gondolkozz.


Tudom, hogy bazi nehéz, voltam a helyedben én sem raktam ki az exem szűrét azonnal, (nagy hiba is volt, mert ott amikor a nyakába zúdult a kaki, amit kevert, berezelt és velem akart maradni; rá fél évre megint kitalálta hogy az exe kell...) de rakd magasabbra a lécet és tartsd meg azt ami maradt az önbecsülésedből, mert kétlem, hogy sok lenne ezek után.


30N

2018. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És még hányszor szeretnéd megkérdezni? Egy csomó választ kaptál az előző kettő (?) kérdésedre...
2018. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el...ilyen ótvar aljas seggarcokba szerettek bele lányok? Ez komoly? És még te félsz, hogy jajistenem elhagy? A pofám leszakad :D

A legjobban az tetszik, hogy még azt is bekajálod, hogy "még sosem csaltam meg a barátnőmet, csak veled", ráadásul te ezt pozitívumnak gondolod!!!!

Annyi eszed van, mint egy döglött hintalónak, kérdező! :D

2018. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csernus bácsit ajánlom, nézegessetek egy pár előadást erről a témáról, közösen, imádni fogjátok :D


A srác ritka egy punci, fél mindentől, hazudik mindenkinek, és kitart. Téged is etet, valójában céltalan, csak haladékot szerzett ezzel. Másfél év az mi, mi az, hogy régóta vannak együtt? :D Ez viccnek is gyenge. Azt hiszi magától megoldódik minden, a barátnőjének nem tudja hogy mit mondjon, de amúgy amilyen rondán átveri az se semmi. Mert nem csak megcsalja, az egy dolog, de közben ő neki is elcseszi az életét, nem ad neki semmit, nem teszi boldoggá, hanem lemondja hogy otthon találkozhassanak, a lány meg csak várjon, legyen türelmes. És fogalma sincs arról, hogy eközben a srác átkúrja, hát ez ember, ez férfi? LOL

2018. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!