Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek letezik fiu lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letezik fiu lany baratsag? Mi a megoldas a szakitas?

Figyelt kérdés

Nem reg vagyok egyutt a parommal, de kiderult hogy neki csomo fiubaratja van, megkerdeztem az ismeroseim de nagyjabol 10/9 szerint nem letezik.


Nyilvan nem szeretnem korlatozni, es nincs is jogom hozza, de nagyon zavar es megmondom oszinten kinottem ebbol a jatszmazasbol es semmi lelekenergiam csalodni...


Persze azt mondja, hogy ez mas mert regota ismeri oket, de ugy erzem reszemrol megmergezi a kapcsolatunkat majd. Lehet csak en reagalom tul, de nekem ez uj szituacio.


Szerintetek van igy ertelme folytatni? Vagy szakitsak?


30/F es 22/L


2021. júl. 8. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem sem létezik, de ha egy csomó van neki, akkor az meg biztos nem létezik, hogy mindegyik az a fiú-lány barátság,ami a kivétel.
2021. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy szerinte létezik. Ettől függetlenül a fiúk egy része biztos levarrná, ha lehetősége lenne.

Az a kérdés, hogy ő ad -e lehetőséget rá! Ha egy cicázós bővérű csajjal akadtál össze, akkor hamar beszakad a jég.

2021. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatom. Eleinte semmi gond nem volt azzal, hogy páromnak sok női barátja volt, de amikor megláttam a szexchatelésüket..fájt.


Ha már most úgy érzed, hogy nem tudsz megbízni benne, akkor jobb az elején lezárni.

2021. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van egy csomó lánybarátom, a páromnak is vagy egy csomó fiúbarátja és semmi gond nincs vele. Én személy szerint megbízok benne, ő is bennem és így nincs is ezzel semmi baj. Viszont ha te rosszul érzed magad emiatt akkor még most szakíts vele mert egy túlságosan féltékeny pár miatt nem fogja eldobni a barátait.
2021. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Én a lány helyében igencsak fojtogatónak érezném a veled való kapcsolatot (úgy meg végképp, hogy még a szakítás is felmerült benned pusztán azért, mert sok ellenkező nemű haverja van). Ha lettél volna tartósan olyan közegben, ahol nagy arányban volt képviselve az ellenkező nem (pl. mint én, humán gimi 90 % lánytöbbséggel), tudnád, hogy semmi extra nincs a fiú-lány, férfi-nő barátságban. Tessék felnőtt módra állni a kapcsolathoz, és megbízni a másikban: ha téged szeret, úgysem fog neki mással alakulni semmi, ha meg már kiszeretett belőled, akkor így is, úgy is gatya a kapcsolatnak (függetlenül attól, hány fiúhaverja van).
2021. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

"Viszont ha te rosszul érzed magad emiatt akkor még most szakíts vele mert egy túlságosan féltékeny pár miatt nem fogja eldobni a barátait."

Az a baj, hogy az ilyen emberek akkor is bőven találnak féltékenykednivalót, ha a párjukat az ismerősi körben is és munkahelyen is csupa azonos nemű veszi körül.

2021. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha régi barátok, én nem aggódnék. Ha akart volna, már összejött volna velük.

De láthatóan téged ez zavar és zavarni is fog. Úgyhogy szerintem kár ezt húzni, nem fogsz tudni megbékélni a dologgal.

2021. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ffi/nő barátság, az érzelmek nyernének.
2021. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem létezik. 100-ból 1 kb, és az is azért mert a fiú pl. meleg. Nagyon ritka lehet, ahol egyik sem akar dugni a másikkal.
2021. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szakíts. Had találjon egy nem fogyatékos embert magának.
2021. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!