Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van jövője ennek a rendkívüli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője ennek a rendkívüli, nem normális kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Hát ez egy érdekes, rendkívüli kapcsolat! Kérek mindenkit, hogy csak normális válaszoljatok! 32 éves vagyok, 15 éve vagyok együtt egy lánnyal, aki már azóta a felesègem lett, és van egy közös gyerekünk! 10 ève egy fedél alatt élünk! Nekem közben 8 éve lett egy házasságon kívüli kapcsolatom, aki akkor 38 éves volt, elvált, és neki is van egy gyermeke! Úgy indult ez a kapcsolat hogy csak szex, mert nekem is már akkor megromlott a kapcsolatom a felesègemmel, de mint említettem egy háztartásban éltünk! Rövid idő elteltével éreztem hogy ez a 38 éves nő....nagyon vonzódtam hozzá, és beleszerettem! Nagyon jól éreztem magam vele, bár ő egy robbanèkony termèszetű nő! Az első 3 évben, annyira nem voltunk sokat együtt, volt hogy 1 hétig nem is beszéltünk, mert én otthon laktam, és nem akartuk a konfliktust semmilyen téren! Idő közben volt egy szakítàsunk 1 évre, én szakítottam mert úgy éreztem hogy ő nem èr nekem annyit hogy vele maradjak, de oda álltam elé és megmondtam a szemèbe! Megpròbáltam az "otthoni pàrommal" rendbe hozni a kapcsolatunkat, akkor vettem felesègül, és akkor lett meg a közös gyermekünk! Ahogy megszületett a lányom, rà nem sokra erős vágyat èreztem hogy újra felkeressem őt, és hogy megkèrdezzem hogy nem tudjuk-e újra kezdeni, megígèrtem neki hogy soha többé nem fogom elhagyni, mert rájöttem hogy őt szeretem igazán! A felesègemmel egyszerűen nem ment, de mèg mindig vele èltem egy fedél alatt! Tehát törtèntek dolgok az évek folyamán, egyre-egyre közelebb kerültünk egymàshoz, bár voltak időszakok hogy valahogy nem fogalkoztam vele, mert rengeteg munkám volt! Tehát a lényeg hogy 1 éve olyan szintre kerültem hogy, hogy őt akarom, ès nem érdekel mások vélemènye hogy ő már most 46 éves, nekem ő kell, és kész vagyok mindent feláldozni miatta! De volt egy nagy kérdés bennem! Úgy éreztem hogy megcsalt többször is, bár ő mindig is azt mondta nekem folyamatosan, ha ő egyszer megcsal, akkor én már többet nem fogok neki kelleni! Tehát folayatosan ezt mondta, hogy ő soha egyszer nem csalt meg, még az 1 év alatt sem volt senkivel mèg mi külön voltunk! Ezt valahogy nem tudtam neki elhinni, pedig volt hogy annyira erőszakosan mondta hogy ő már pedig nem tett ilyesmit hogy más férfival volt szexuàlis kapcsolta, nem egyszer össze is vesztünk ez miatt, mert neki ez sèrtő hogy ilyet feltételezek róla! Én elkezdtem gondolkodni hogy mit csináljak, és úgy döntöttem hogy elviszem hazugságvizsgálatra! Ő belement ebbe hogy elmegy, mert ő mindig hűsèges volt, jelentette ki magabiztosan! Voltak jelek hogy tudtam hogy kamuzik, ès rendesen hülyének nézett sokszor, és sokszor saját maga ellen is beszélt, de mindig valahogy elhittem neki amit mond! A lènyeg hogy sokáig húztam ezt a vizsgálatot, egy fél èvig, és kb 100 szor elmondtam neki hogy inkább valja be ha volt valakivel valami, mert ha ott derül ki katasztrófa lesz! Elmetünk, és megbukott! Képes volt elmenni úgy hogy a pofámba hazudott mindvégig! És képes volt elmenni egy poligàfra hogy tudja hogy bűnös! Az eredmény hogy 2 férfival megcsalt, és teljesen összeomlottam! Bár utána is tagadta, de aztán nagy nehezen bevallota, és beszéltem az egyikkel akivel megcsalt, és megerősítette hogy idezzem őt, "egy szösszenet volt köztük szexuàlisan!" A lényeg hogy ennek az esetnek màsfél hónapja hogy van hogy lebukott! Visszatérve egy kicsit, az utolsó 1 èvben csalt meg két férfival, amikor már a legjobban össze voltunk kovácsolódva, sokat voltunk együtt, és rengeteget voltam nála! Egyszerűen nem èrtem mièrt az utolsó èvben tette ezt meg velem, mikor a legszorosabb volt a kapcsolatunk! Az egyik (az első) gyereket mèg megtudom valahogy èrteni, mert abban az időben nagyon rosszban voltunk, és semmit nem foglalkoztam vele, mert hirtelen elkezdtem milliókat keresni, és ténylegesen leszartam őt egy pár hónapig! Ő tudni kell hogy egyedül neveli a lányàt, mert a volt férje külföldi, alig ismeri a lányát az apja....tehát vissza kanyarodva nagyon összeomlottam, és tudom énis hibàs vagyok! De van ennek a kapcsolatnak èrtelme? Borzasztóan szeretem őt, ès végre elhatároztam magam felè hogy vègre lépek, és össze költözök vele! Erre képes volt ilyen aljasan hazudni a pofámba, ès aztán ahogy lekezelte az meg botrány volt! Megfenyegetett hogy tönkre tesz, felhívta a felesègemet, bár fölöslegesen, mert a felesègem tudott róla hogy van valakim, mert a felesègemmel mint említettem csak a gyerek miatt tartottuk fent a látszatot! Elment anyósomhoz-apósomhoz, tehàt szètkürtölte hogy ő engem megcsalt, és hogy én vagyok a minden csak ember nem! Vettem neki egy új autót, és màr ő nem dolgozott mert nem hagytam...mondtam neki hogy én eltartrom, nem kell dolgoznia, ennek eleget is tettem! De miután ez kibukott, kivettem alóla az új autót, és megvontam tőle minden anyagi támogatàst! Miután lecsillapodtak a kedélyek, próbàltam neki vagyis próbálok esélyt adni, mert látom rajta hogy nagyon megbánta, és folyamatosan azt szajkózza hogy nem foglalkotam vele eleget! Nem eszik, nem megy sehova, letörülte a facebook-ját, viber-ét, mindenét, tehát a lènyeg hogy nagyon látom rajta hogy megbánta! De nem tudom van-e ennek èrtelme! Mèg mindig nagyon szeretem őt! De nálam az hogy valaki félre megy, ráadásul több fèrival is...! Az mindennek az allja! De mivel hogy én nem éltem vele, és ha úgy vesszük a szeretőm volt, így nem tudom eldönteni hogy mi legyen! Mert nyilván valóan énis hibás vagyok ebben! Ő rengetegszer mondta hogy foglalkozzak vele többet, csinàljunk közös programokat, aludjak vele, stb..ezekből mèg az együtt alvàs is csak pàr alkalommal sikerült! Sok èvig csak autóban voltunk együtt mert sokàig lépcső iszonyom volt, és ő a tízediken lakik, liftben meg szintén félek, ès csak az utóbbi 1 èvben jártam fel hozzá, mert valahogy sikerült legyőznöm a lépcső fóbiámat!

Ez idegesít, hogy pont az utóbbi 1 èvben csalt meg, amikor már nagyon elkezdtem felé nyitni, és már egymàst ellenőriztük állandóan mert annyira féltékenyek voltunk egymàsra! Kérek minden egyes válasz adót, hogy csak normális, empatikus válaszokat vàrok! Mert ez engem borzasztóan megvisel! Nagyon kívàncsi vagyok kívül állók véleményére! Előre is köszönöm szépen!



2021. júl. 10. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok empatikus lenni! 83 ponton kamu a kérdés.
2021. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Összegezve: a szeretője megcsalt a szeretőjével és ezt szet is kürtölte a szüleimnek és talán az újdonsült anyuka feleségének. Cserébe nem adsz anyagi támogatást (most akkor a szeretője vagy luxusprosti? 🤔) és ki vagy akadva, hogy kijátszotta a kártyáját.


Első kérdésem: ezt miért nem filmesitettek meg korábban? Kész japán-brazil dráma lehetne. A japánok hozhatják a szexuális hátteret, a brazilok meg megszervezhetik az érzelmi részt, remélhetőleg egy talpraesett feleséggel, aki otthagy téged kapásból.


Második kérdésem: mit érezhet a feleséged...?

2021. júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Tehát neked nem fér bele a megcsalás, de a feleségedet gond nélkül csalod évek óta. Lehet, hogy tud róla, de attól még fájhat neki.
2021. júl. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Haha te nem vagy normális! Ez remélem csak egy rossz kamu! :D


Ha igaz lenne: ezt a bohóckodást. Nem, nincs jövője. Úgyis csak csalni tudnátok egymást, de ő téged biztosan. Sosem tudnál benne bízni, egyszer már átkúrta a fejed de nagyon.

2021. júl. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda?
2021. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem olvastam végig, 3 mondatban el lehetett volna mondani.
2021. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

Halálra van ítélve a kapcsolat. Te magad is tudod a választ.....

Amúgy, aki egyszer megteszi, az többször is. Érdekes, hogy megkap mindent és még is elégedettlen. Mindig ott lesz ez a "nem foglalkozol velem eleget" duma. Tipikus női indok. (Azt megkérdezte valaha is, hogy neked elég annyi, amennyit ő foglalkozik veled? Bár ő inkább más palikkal foglalkozott)

Hagyd a francba

2021. júl. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Letörülte! ! ! ! ! ! ! !

Miért kell minden mondat végére felkiáltójelet rakni?

! ! ! ! ! !

2021. júl. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Végre egy kérdés, ami különbözik a többitől. Elég valószínű hogy kamu, de legalább érdekes.
2021. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyetek együtt, pont megérdemlitek egymást.
2021. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!