Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik a megcsalókat szidják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a megcsalókat szidják bármiféle formában,hogy jönnek ehhez??Értem én hogy hátbatámadás,hogy nem szép dolog úgymond hátbatámadni a párod,de másnak nincs joga ítélkezni szerintem..

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 16:00
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Na most tévedés ne essék férfi vagyok,és sosem csaltam meg a párom,de nem ítélhetek el mindenkit,nem látok bele bárki életébe,de itt olyan könnyen mondják hogy ezt meg azt kéne tenni,ami az esetek nagy részében igaz,de nem lehet általánosítani.
2021. júl. 14. 16:21
 22/45 anonim ***** válasza:
83%

18# Most fiktív élethelyzeteket vázolunk fel, vagy rólad szól a kérdés? Alkesz férj mellett te vagy az anyuka? Ha igen, miért lett alkesz melletted a férjed? Annak oka van, hogy egy férfi alkoholistává váljon...

Ha meg ez csak fantázialás, akkor meg TE hogy jössz ahhoz, hogy ki hogyan alkoholizál? És milyen jogon ítélkezel?

2021. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
21: neked ez a véleményed, a többségnek nem ez, fogadd el. Nemhiába vannak általánosan elfogadott értékek és erkölcs. Remélem, akkor is ilyen vehemensen amellett állsz, hogy senkit nem lehet elítélni, ha mondjuk kirabolnak, és akkor ne is fordulj ám rendőrséghez, mert lehet, hogy a tolvajnak több szüksége volt a pénzedre meg a tévédre.
2021. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

#18: Igen, ebben az esetben ez a megfelelő jelző, mert ha a férje is megtudja, hogy máshol keresi a boldogságot, nagyon gyorsan lehet ilyen esetből tragédia is. Többféle forgatókönyvvel.

Ne legyél már ennyire értetlen.

2021. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
De az élet nem habostorta ahogy mondják,és igaz,a tolvajt hogy hasonlítsam össze mondjuk egy szexéhes feleséggel,le fog téged ütni hogy megdugd?mert a egy tolvaj igen..
2021. júl. 14. 16:26
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a kérdés nem más, mint egy nyilvánvalóan elítélendő dolog öncélú megmagyarázása.

Ilyetén módon mindent meg lehet indokolni: xy-nak nagyobb szüksége van a szomszédja kocsijára, ezért ellopja. Értem én,hogy csúnya dolog meg minden de most mit ítélkezünk felette, hogy jövünk mi ahhoz??? (Irónia)

2021. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
32%

Na, azért a megcsalás elítélését még nem emelték törvényi szintre. Szóval aki rablással, gyilkosággal meg hasonlókkal példálózik az tévúton jár.


Van ahol törvény szerint halálra kövezik ezért a nőket. Azt is erkölcsnek nevezitek? :D


Én nem ítélek el emiatt senkit. Nem érdekel mit csinál a kapcsolatában, nem tudom mit miért tesz. És őszintén én olyan nagy bűnnek sem tartom. Megcsalni valakit nem olyan mint megölni. Csaltak már engem is meg. Szarul esett, túltettem magam rajta és kész. A másik bizalmának az elárulása, ami bűn ebben. A legrosszabb amit tehet ezzel, hogy véget vetsz a kapcsolatnak és okozol a másiknak pár szar éjszakát.

2021. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
25: a tolvaj sem üt le feltétlenül, cucuka. Túl sok hollywoodi filmet nézel.
2021. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Oké cucu,akkor kirabol,az éj leple alatt,nappal mikor dolgozzol,a megcsaló nő meg levágja a farkad??aztán végig hordja a faluban vagy a városban hogy ezt is megszereztem??cucu!!!
2021. júl. 14. 16:35
 30/45 anonim ***** válasza:

27# Sokféle erkölcs létezik. Az "erősebb kutya közösül" is EGY erkölcs. Kérdés, melyik erkölcs honnan merítkezik?


A megcsalás "bűnnek" nyilvánítása részben régi ösztönökből fakad (férfi részről: hogy bizonyos legyen abban hogy övé a gyerek, női részről: a férfi hű marad hozzá, ott lesz mellette és segít felnevelni az utódot), részben kulturális (kereszténység) - aztán lehet, hogy egyik a másikból ered,ezt nem tudom,de az biztos, hogy mai napig azért a legtöbb kultúra nem fogadja el

2021. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!