Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mióta tartott a viszony mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tartott a viszony mikor bebuktatok/rájöttetek, hogy a párotoknak viszonya van?

Figyelt kérdés
Min csúszott meg a dolog?
2021. júl. 15. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy mióta tartott köztük a dolog, de olyan dolgokon csúszott el exem, hogy előttem hívta fel a nő kihangosítva, hogy "Nem úgy volt, hogy ma talizunk?"

Persze ezt is próbálta letagadni, hogy nem is ismeri vagy egy hülye drogos k.va volt ismerőse volt csak.

Akkor előlem eldugott óvszerek a táskájában. Telós értesítés Tinderről, új match.

2021. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mióta tartott, de azon csúszott el, hogy megéreztem, ezért belenéztem a telefonjába, és találtam is üzeneteket.
2021. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tudom mióta,de a telefonon bukott meg.
2021. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi az offért de nemrég válaszoltam is a kérdésre.


Rátok is írt privátot valaki? "F" betűvel kezdődik a felhasználóneve, sokszor nőnek mondja magát, néha férfinak.

Vajon ő lenne a sok megcsalós kérdés kiírója?


🤔

2021. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem írtam rá senkire 😂
2021. júl. 15. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül rád gondoltam, csak jeleztem, hogy valaki rám írt ezen válaszom kapcsán és fura egy fazon
2021. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben ismertek meg egymast, marcius kozepen derült ki. Veletlenul belepve maradt a gépemen es beleolvastam a beszelgetesukbe. Sose derult ki, hogy testiseg volt-e közöttük, de több tucat intimkep es szexchateles... még karacsonykor is, amikor naluk voltam es a rakos anyukajat apoltam.
2021. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Szeretőmnek erkölcsi görcse lett és egy év után elmondta a páromnak.
2021. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerető világosított fel, h miket is csinál a férjem
2021. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!