Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ilyen helyzetbe kerülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen helyzetbe kerülnétek, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok ebben a helyzetben (🙏), de érdekel, hogy ki mit tenne.


Négy főszereplő van: Kitti, Fecó, Petra és Zsolti.

Kitti és Fecó együtt vannak, van három gyerekük.

Petra és Zsolti házasok, van egy gyerekük.

Petra és Fecó Zsolti és Kitt háta mögött egymással csalják a párjukat.

A két férfi és a két nő borbarátok (ami azt jelenti, hogy nincs közöttük barátság, csak közös az érdeklődési kör és a gyerekeik is kb. egyidősek, így összejárogatnak néha-néha).


Petra és Zsolti külföldön nyaralt, amikor Fecó írt egy üzenetet Petrának, amiben annyit írt csak hogy "Kitti tudja". Petra hívta a csávót, írt is neki sokszor, de azóta nem válaszol. Azt se tudja, hogy hogyan buktak le, meg semmi, mert Fecó nem válaszol neki.

Petra elkezdte sírva mondani Zsoltinak, hogy azt pletykálják az emberek, hogy viszonya volt Fecóval. Erre Zsolti megkérdezte, hogyha nincs alapja, akkor miért sír? Meg annyit mondott Zsolti, hogy "Szólj a Fecónak, hogy csitítsa le a népet!". De úgy különösebben nem foglalkozott vele.


2021. júl. 24. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kitti, Fecó, Petra vagy Zsolti helyében?
2021. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem. Kinek a helyében mit tennék?
2021. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Petra helyében még várnék, amíg teljesen ki nem borul a bili. Már pedig ki fog.
2021. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Zsolti is tudta.
2021. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Én 1:45-nél venném ki a kukoricát, mert szeretem a végén a félig kipattogott szemeket.
2021. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kitti helyében:

Kidobnám a csávót, és új életet kezdenék a 3 gyerekkel, lehet belőle hétvégi apuka.


Zsolti helyében:

semmit, mivel nem tud még semmit. De ha megtudná, akkor szakítanék Petrával. Semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, amiben nemcsak egy szimpla megcsalás, hanem egy konkrét viszony van a másik fél háta mögött.


Fecó helyében:

Ha már vér nem volt a pucámba, hogy előbb dobjam az asszonyt, akkor elhagynám most, hogy kiderült, és a gyerekeim anyját nem aláznám tovább.


Petra helyében:

Fu, Petra van a legnagyobb kakiban, hogyha kicsi gyereke van (amúgy hány éves a gyerekük?). Én a helyében nem mondtam volna Zsoltinak semmit, lapítottam volna. Nyilván stresszben volt, menteni akarta a menthetetlent, és nem látja tisztán a dolgot, de akkor is csendben kellett volna maradnia. Én ha ilyen helyzetben lennék, azt csinálnám, amit Bihter a Tiltott szerelemben, ha rákérdeznének a megcsalásra: még nekem állna feljebb, hogy hogy kérdezhetnek ilyet, amikor egy tisztességes, férjes asszony vagyok?


Amúgy nagyon valószínű, hogy Kitti a nyaralás után fog dobbantani. De az is lehet, hogy Kitti nem tudja, hogy csalfa ura kivel csalta meg, lehet annyit tud csak, hogy megcsalta, de azt nem, hogy kivel.

2021. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!