Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki volt már "szerető",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már "szerető", mennyire volt nehéz lelkileg?

Figyelt kérdés
Ugye szeretőként mindig csak egy pótléknak érzi magát az ember, nem? Aki volt már ilyen helyzetben az elmesélné a tapasztalatait, hogy ő hogyan élte meg? Esetleg valaki pár tanácsot tudna adni?
2021. júl. 27. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem nagyon sokat ad és el is vesz egy ilyen. Nagy a bukás veszély, az eliteles. És nap mint nap azon gondolkodsz, hogy én most milyen ember vagyok? Nekem ez kell? Kilepni nem tudsz, szenvedsz. Minden egyes jó napot 2 rossz nap követ. De ha netán végül a tiéd is lenne a szerető sosem biznal meg benne.
2021. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Privátban szívesen mesélek, mert kissé kiábrándító a történetem
2021. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennek csak rossz vége lehet. Általában a szerető beleszeret a foglalt személybe. De ugye ő jellemzően nem akar járni a szeretővel. Ez megalázó is és érzelmileg sem a legjobb. Nem mennék bele a helyedben ilyen viszonyba.
2021. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

engem nem igazan erintett meg, mert egyreszt az elejetol kezdve tudtam, hogy baratnoje van, tehat nem utkozben derult ki, tudtam, mibe megyek bele. masreszt meg en sem akartam tobbet a pasitol a szexen kivul. nayon jol nezett ki es a szex is fantasztikus volt, jofej is volt, de emberileg elegge egyszeru, tehat nem lehett volna vele amugyse komolyabb reszemrol.


nem ereztem magam potleknak, mert en is talalkozgattam meg mellette masokkal. a sunyiskodast meg titkolozast viszont nehezen vette be a gyomrom egy ido utan, es tudtam, hogy igy en is a reszese vagyok ennel, tehat veget vetettem a dolognak. a vicc az, hogy azota ossze is hazasodtak, de meg mindig irogat nekem.

2021. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Abban az esetben mi a helyes válasz, ha mindketten párkapcsolatban voltunk és úgy voltunk egymás szeretői? F
2021. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
#4 Az is egy fasza házasság lesz. Majd lesz gyerekük, és ezt a hűtlen szar mentalitást adják tovább.
2021. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
#6 ah, dehogy, hamar el fognak válni aztán csonka családban nő fel a gyerek. Az ilyenek általában addig vannak együtt, amíg megszületik a gyerek, akkor az is pipa és kész, nem kell többé a színjáték.
2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így állsz hozzá akkor nem neked való.
2021. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
A gyakon mindenki gerincbajnok. Ebben a témában kb annyi realitás van, mint Mészáros Lőrinc vagyonában:) De ugye mindkettő létezik, így nincs miről beszélni.
2021. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

A pasim és a felesége a munkatársaim voltak, egymástól pár méterre dolgoztunk.

Mindig fájt ha a feleségével beszélt, vagy kedves volt hozzá. Heti 3x dugtunk a kocsiban egy erdőben, utána mindenki ment haza a családjához. Mindig arra gondoltam, hogy este megdugja e a feleségét is. Én a férjemmel havi 1x dugtam gumiban, de a pasim nem gumizott soha. Szar érzés volt szopás közben arra gondolni hogy előzöleg a nejében járt a farka.


Tiszta féltékenység és rossz érzés volt. 8 hónap tömény szenvedés.

2021. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!