Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki örül annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki örül annak, hogy megcsalta a jelenlegi párját?

Figyelt kérdés

Tehát hosszútávú komoly kapcsolatban vagy, megcsaltad a párod és amikor erre visszagondolsz, akkor úgy gondolod, hogy jól tetted, tehát örülsz neki.

De ennek ellenére azóta is, továbbra is együtt élsz ugyanazzal az emberrel, mint megcsalás előtt.


Aki ebben a helyzetben van, attól kíváncsi lennék a részletekre, pl milyen volt a megcsalás, titokban maradt-e, és miért történt meg mindez.



2017. márc. 4. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

kéjvágyból és a változatosság iránti igényből.

igazából az eset után 1-2 órával már eszembe sem jut.

2017. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
igen, az akivel megcsalták a párt
2017. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
1-es vallott, de amúgy itt mindenki mintapolgár.Ahogy a megcsalós kérdésre válaszolnak általában.
2017. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Rendszeresen csalom a jobb kezemet.
2017. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még valaki aki örül?Hát ez kész.
2017. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

2 éve vagyunk együtt barátnőmmel. Volt egy lány az egyetemen, akivel egy karra jártunk, de nem ismertük egymást, csak láttam hogy mindig ÚGY nézett engem, amikor havi párszor láttuk egymást az épületben. Egyszer beszélgetni kezdtünk, aztán augusztusban találkoztunk: Első randin csók, második randin már szex. Utána novemberig heti 1-2 alkalommal találkoztunk szexelni.


Szép, csinos lány volt és nagyon tetszett vele az újdonság varázsa. Ja és az is fontos volt, hogy a barátnőm nem szed fogamzásgátlót, ezért vagy az óvszerrel kell szarakodni vagy ritkábban megszakításos módon csináljuk. Ez a lány pedig szedett tablettát és 10-ből 9-szer mindig a puncijába élveztem (mert oda szeretek a legjobban amúgy is).

Az a durva, hogy egy kicsit még kevésbé is jó csaj külső alapján, mint a barátnőm, de szexuálisan sokkal felszabadultabb volt és nagyon örültem a kötetlenségnek. A barátnőm már sokszor felhozza a jövőt, néha a gyerekvállalást is (úristen, ennyi idősen?), ezzel a lánnyal pedig csak egyszerűen bújtunk, ölelkeztünk, csókolóztunk, simogattuk egymást, szoptunk, nyaltunk, dugtunk, együtt aludtunk és mindezt hónapokon keresztül és mindenféle egyéb kötöttség nélkül, egyszerűen csak mert kívül-belül kvára bejöttünk egymásnak. Igazán felszabadító volt.


23/F

2017. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelen.


Volt ilyen. Az akkori párommal szenvedtünk, szexuális gondok voltak, nem állt a helyzeg magaslatán. Szünetet kértem, de csak azért, hogy elodázzam a szakítást, éppen mindenféle tőlem független baja volt.


Engem is kikészített a semmilyen szexuális élet és a folyanatos kudarc. Betalált egy exem, csodás éjszaka volt. Újra nőnek éreztem magam, szexinek, kívánatosnak. Jobb lett a hangulatom, többet nevettem. Mikor szakítani készültem a szünet után, a srácnak is jobb kedve lett valamitől, viccelődött, nevettünk, mint régen. Nem szakítottam, este végre összejött a szex, amire hónapokat vártam.

Pár nappal később is összejött, majd megint nem. Majd megint igen. Mikor láttam, hogy van remény, elmondtam neki. Kiakadt, akkor én is rettentően sajnáltam, mert úgy éreztem egy rendbehozható kapcsolatot túrtam fel azért, hogy jobban érezzem magam.


Megbocsátott. Szex hol volt, hol nem volt. Félév alatt kb 4 ha összejött. Szakítás lett.


Ha most visszanézek az egészre, nem hozzá kellett volna társítanom a jókedved és a minden rendben van érzést, hanem a szexhez.


Sajnálom, hogy nem szerettem eléggé és ezt nem ismertem fel korábban. Ha más okozza az örömödet, nem a párod, akkor az a kapcsolat halott.

2017. márc. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelen:-)


A szexualis eletunk a padlon volt, engem pedig hajtott a kivancsisag, igyhat kiprobaltam. Eletem legjobb dontese volt, a mai napig is jo erzessel gondolok ra, egy alkalmas dolog volt, de abszolut nem banom, sot.


Azt bannam ha kihagytam volna.

2017. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!