Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párotok egyetemi oktató,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok egyetemi oktató, nem vagytok féltékenyek a sok szép, fiatal csajra, akik körülötte vannak?

Figyelt kérdés

Mi tanár-diák viszonyban jöttünk össze még 12 éve.

Most már 30 felett vagyok. A párom még mindig tanít, gyakran eszembe jut, hogy megtetszhet valaki ugyanúgy neki, mint én anno. Előtte házas volt, elvált, aztán mi összeköltöztünk.


Van néhány diákja, köztük lány is, akivel még nyáron is csetelget, pedig már nincs oktatás.



2021. júl. 31. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Ezek alapjàn esèlyes, hogy visszakapod..
2021. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted a 20 éves lányok a nagypapikra izgulnak?
2021. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem nagypapi, 58 éves, sokat kell még dolgoznia nyugdíjig, és nem csak huszonéveseket tanít, még 40 feletti tanítványa is van, és sok 30-as.


Az egyik 30-sal feltűnően sokat csetelget, pedig az a lány már végzett.

2021. júl. 31. 23:24
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Van aki nem csak fejben tiszteli a tudàst, hiába 50+
2021. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ezzel mit akarsz mondani, hogy tetszhet neki ez a 30-as nő?
2021. júl. 31. 23:28
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a feszültségét akarom gerjeszteni , csak azt, hogy sok embernèl imponàl a tudàs, talán túlzottan is.


De egyetemi tanár révén ( aki lehet akár humán szakos is, akkor meg pláne ) nem tudjátok megbeszèlni?


Mert itt random emberek fognak talàlgatni az èletetekről, nem fogsz vàlaszokat kapni, csak újabb kèrdèseket fogsz magadban megfogmazni.

2021. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de az már rég rossz, ha ezt nem tudod vele megbeszélni, és ide kell kiírogatni kérdéseket.
2021. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Most ezt hogyan kéne elővezetnem? Hogy mi van, ha beleszerettél ebbe a lányba? Akkor még talán tippet is adok neki, vagy megsértődik.

Csak tudom, mert velünk is úgy kezdődött, hogy sokat beszélgetett velem egyetemen és szünetekben is, és igen, nagyon szereti az okos emberkéket, az meg egy nagyon okos és tehetséges lány, egyszer én is találkoztam vele.


Csak azért észreveszi az ember, h. este 8-9 és még mindig csetelnek. Egyik alkalommal 7 órán keresztül nyomták, kisebb szünetekkel. Párom azt mondja, sok problémával küzd ez a nő, és csak segít neki, meghallgatja...

2021. júl. 31. 23:41
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nagyon gyanús. Főleg, hogy nem is vagytok olyan viszonyban, hogy ezt meg tudjátok beszélni....
2021. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha úgy érzed , hogy hatással van a kapcsolatodra egy kicsit is , az màr nem jó


Írásod alapján kissé kètsègbe is vagy esve, de mi sem fogunk tudni megnyugtatni

2021. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!