Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párotok egyetemi oktató,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok egyetemi oktató, nem vagytok féltékenyek a sok szép, fiatal csajra, akik körülötte vannak?

Figyelt kérdés

Mi tanár-diák viszonyban jöttünk össze még 12 éve.

Most már 30 felett vagyok. A párom még mindig tanít, gyakran eszembe jut, hogy megtetszhet valaki ugyanúgy neki, mint én anno. Előtte házas volt, elvált, aztán mi összeköltöztünk.


Van néhány diákja, köztük lány is, akivel még nyáron is csetelget, pedig már nincs oktatás.



2021. júl. 31. 23:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16%
Te betegesen feltekeny vagy és ráadásul birtoklási vágy is ösztönöz. Eléggé rutinos már az életben és el tudja dönteni hogy mit akar. Chatelj te is valakivel és meglátod hogy érdeklődik vagy sem hogy kivel irogatsz. Kapcsolatok zöme a féltékenység és a birtoklási megy el amit te is csinálsz. Kérdezz rá hogy mit írogat olyan sokat vele, azt az időt veled is tölthetné.
2021. aug. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

2.


Persze,ha gazdag. :D

2021. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

21 "Te betegesen feltekeny vagy és ráadásul birtoklási vágy is ösztönöz."



Nahát Mr/Ms Csernus, szerintem ismeretlenül ne oszd az észt, és főleg ne ítélkezz.

2021. aug. 1. 10:49
 24/31 anonim ***** válasza:
2021. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
#24 Ez nem válasz a kérdésemre!
2021. aug. 2. 13:25
 26/31 anonim ***** válasza:
57%

Tökèletesen tisztàban vagyok vele!

Neked meg azt kellene - vègre - elfogadod , hogy a te problèmàid ès komplexusaidat mi nem fogjuk tudni megoldani.


Innen az látszik , hogy a pàrkapcsolatodban ès nálad is vannak gondok , de rúgdosd csak a közösséget nyugodtan, hogy nem beszèlget helyetted a fèrjeddel

2021. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
2 egyetemre jartam, egyet nemreg vegeztem, egyet korabban de sem en sem a barataim kozul senki nem beszelgetett az oktatokkal, max hivatalos ugyben, pl emailezes volt. Ez 100%. Akivel orakon at uzengetnek az reg nem munkakapcsolat, hanem fel akarjak szedni egymast.ha teged is igy szedett fel , mast is igy fog.
2021. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekem autós oktató tetszik, és sokat gondolkoztam azon, hogy ha lenne is esélyem nála, és összejönnénk, akkor nem lennék-e féltékeny a kiscsajokra.


Aztán gondoltam, hogy fölösleges, mert úgysem tudom befolyásolni, beleszeret-e valaki. Az ember hűséget fogad, nem pedig vakságot, ezért a megnézés még nem is zavarna, csak ha a tettek mezejére lépnének.


Mondjuk mi sem vagyunk együtt, csak így elképzeltem, mi lenne, ha.

2021. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#27 tegnap ott álltam a párom háta mögött, miközben gépezett, kiment vízért.

Akkor, bár nem szép dolog, de ránéztem a csetablakára, és azt láttam, hogy órákkal korábban írt a nőnek valamit, de sztórnozta, nem akkor, amikor kiment vízért, hanem órákkal korábban.


Egy mondatot láttam csak, mert nem volt időm feljebb tekerni a csetben, hogy máshová akarta írni, amit írt, vagyis másnak, és tévedés történt.


A nő (aki ezek szerint nem látta a szöveget, és nem is neki lett szánva) egy mosolygós szmájlit küldött rá.


Arra a párom nem reagált, a nő sem írt semmit.


Nem tudom, hogy valóban másnak akarta-e írni, és eltévesztette a csetablakokat, vagy szándékosan a nőnek írt valamit, de meggondolta magát, törölte, és úgy mentette ki magát, hogy nem is neki akart írni?

2021. aug. 3. 13:01
 30/31 anonim válasza:
Mi történt azóta.?
2021. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!