Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek, féltékenyek lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, féltékenyek lennétek ha a férjetek heti 2szer egy nagyon csinos fiatal tanárnővel tanulna spanyolul, online, webkamerán?

Figyelt kérdés

És folyton viccelődnének meg nevetgélnének, és mindent kibeszélnének és látszólag nagyon jól megértenék egymást. És a férjetek a óradíjon felül még ajándékot rendelne a tanárnőnek karácsonyra.


Van amúgy olyan aki alapból nem is hagyná hogy a férje fiatal nála csinosabb tanárnőnél tanuljon?


2020. nov. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nincsenek önértékelési problémáim és nem vagyok egy féltékenykedő elmebeteg, szóval amíg csak erről van szó és nem kezdene el vele találkozgatni is, addig nem zavarna.
2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Engem ez így ilyen formában nem zavarna.

Szerintem sokkal jobb ha tanárral lehet nevetgélni meg mindenről beszélgetni.

Amikor angolul tanultam én is vettem karácsonyra ajándékot a tanáromnak.


Engem nem zavarna ha férjem nála fiatalabb és csinosabb tanárnőnél tanulna.

Az életben is van,hogy munkája kapcsán fiatal és csinos nőkkel kell dolgoznia mégis megvan köztünk a bizalom.

Nekem is tartanom kell a kapcsolatot fiatal és jóképű férfiakkal munkaügyben és szoktunk nevetgélni és még karácsonyra is kapok ajándékot az ügyfeleimtől.

Nem zavarja egyikünket sem mert bízunk egymásban.

2020. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok után, hogy én évekig olyan személyi edzőhöz jártam, mintha valami magazinból lépett volna ki, szerintem egy szavam se lehetne :) Az elején valszeg nem tetszene, de nem mutatnám. Az mondjuk, hogy ajándékot vegyen neki, szerintem túlzás, bár attól is függ, mi az ajándék (tegnap az egyik kérdésben valaki pasije fehérneműszettet vett valami lányhavernak)...
2020. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nem zavarna, de te érzed hogy megvan- e az a bizonyos szikra. Valamikor egyszerűen érződik, de konkrétan nem lehet megmagyarazni. Lehet a férjednek tetszik a szitu, kicsit teszi magát, de ennyi. Ne reagald túl, de járj nyitott szemmel.
2020. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!