Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy kapcsolatban kb. fél évente egyszer van szex? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, van egy 5 éves kislányunk.

A párom a kapcsolat elején se igényelte sűrűn a szexet, de azért pár hetente, havonta volt.

De már most odáig jutottunk hogy jobb esetben 4-5 sőt 6 hónap is.

Többször beszéltem már vele erről, de hiába ígérte a változtatást, max.átmeneti javulás volt.

Mindig a fáradtság és hogy ő ilyen.

Nem várom el tőle, hogy hetente vagy havonta legyünk együtt, de legalább 2-3 havonta köztes megoldásként lehetne.

De eddig úgy látom hiába.

Megcsalás sosem történt, nem is vagyok ennek a híve, de most felbukkant egy régi nagy szerelem és sajnos már elméleti szinten megfogalmazódott bennem mi lenne ha?

A szex dolgon kívül jól elvagyunk a párommal, de úgy érzem ez egy idő után rányomja majd mindenre a bélyegét hogy nincs együttlét, csók, intimitás.


2021. aug. 22. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos egyre több az ilyen férfi... :( Hyposzexualitásnak hívják a jelenséget, és igen, megöli a másik fél lelkét...

HA képes és hajlandó rá, akkor próbáljátok meg az alapoktól kezdeni, vagyis randizni kettesben. Ez vagy segít vagy nem... Környezetemben van olyan pár, akik úgy egymásra találtak, mintha tinik lettek volna, pedig ott is képbe került már egy harmadik is (nem volt megcsalás), sőt, egy időre szét is mentek.

Az én házasságomban nem működött, az exem nem volt partner benne, hogy újra felépítsük a kapcsolatot, inkább egy másik nőnek udvarolt (szexmentesen).

Később mindkettőnknek lett új kapcsolata, neki ugyanúgy előjöttek a problémák, nekem viszont lett normális szexuális életem.

2021. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Környezetemben szinte minden férfi erre panaszkodik, hogy nincs otthon szex. Évekig is akár. Ők csalják vagy tervezik csalni a feleségüket. A szexen kívül - azt mondják - minden rendben van, megértik egymást, jól együtt tudnak működni. És van, aki évek óta (10) éve így él. Nem értem, miért jó ez nekik, de valamiért mégsem lépnek.
2021. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Csaljad. Nalunk heti 1 szexnel csalom agyba fobe.😂😂
2021. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi is így élünk. Én vagyok a nő. A fogamzásgátló lejjebb vitte a libidómat, szóval nem esik nehezemre a férjem igényeihez alkalmazkodni. Csók meg ölelés van, szex kéthetente - havonta. Nem gondolkodtam megcsalásban, mindig is ilyen volt. Minden másban 10/10
2021. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem exem heti egyet igényelt kb, nekem ennél magasabb a libidóm.

Belegondolva jobb is, hogy már nem a párom, pedig rendes ember és az őszebújás is mindig megvolt pl.

Ez a kevés szex nem igen tett jót nekem, önbizalmam is kevesebb lett.

Sztm előbb utóbb úgyis megcsalás vagy vallás lesz a vége vagy beletörödsz...

A szex egy fontos és kemény része egy kapcsolatnak. De az elején már nem kellett volna neked Ő. Sajnos ez van.

N29

2021. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Elválnék, de te már az elején őrült voltál, az elején az a normális, ha napi többször búgtok, később pedig 1-2 naponta.
2021. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 moozygoo ***** válasza:
68%
Segíts be neki hogy ne legyen fáradt
2021. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

"A szex dolgon kívül jól elvagyunk a párommal, de úgy érzem ez egy idő után rányomja majd mindenre a bélyegét hogy nincs együttlét, csók, intimitás."


De akkor te ne nem egy kapcsoaltban élsz, hanem egy gazdasági lakótársi közösségben.

2021. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog a félévente egy szex. Mi 6 éve vagyunk együtt, van gyerekünk, de a legalább heti 3 együttlét mindig meg van.
2021. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok.

Privátra nem válaszolok.

Az volt a válasz, hogy ő ilyen, vége is lett a kapcsolatnak ezmiatt is.

És igen, van párom, köszönöm.

2021. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!